Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem féltetek/izgultatok,...

Ti nem féltetek/izgultatok, amikor legelőszőr kellett buszozni egyedül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem! :)
2013. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De igen! Mikor a szüleimmel mentem de már nekem kellett venni a jegyet, akkor is nagyon izgultam : )
2013. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Már a 15 éves önmagam is pofátlan volt :D Emlékszem, a busz hátsó részén álltam, hangosan odaszóltam az egyik fószernek, hogy nyomja már meg a jelzőt hátul. Megnyomta. Aztán mondtam nekik, hogy menjenek már odébb az útból, mert mégis elől fogok leszállni. Na erre mindenki elkezdett nagy bosszúsan mászkálni. Előre mentem, aztán végül mégis hátul szálltam le. :D


Volt olyan is, amikor az egyik tag a kettes ülés belső részén ült, a külsőn meg egy rakat táska volt, teli cuccokkal. Mondom neki, hadd üljek már le. Erre nagy nehezen összerámolta a cuccokat az ölébe. Erre mondom neki, hogy te én inkább belülre ülnék. :D


És ezek akkor voltak, mikor magamban voltak, gondolj bele, mi volt akkor, amikor társaim is voltak. Ne félj, élvezd. Bár később nem fogod, mert rohadt unalmas, amikor kívül-belül 50-el döcög a járgány. Főleg, ha 30 kilométert utazol.

2013. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Rettenetesen primitív vagy utolsó.
2013. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor még "más volt a világ".

Fura kérdés, hogy félnék-e, ha most lennék annyi idős, hogy először buszoznék. Egy kis egészséges izgalom bizonyára lenne bennem.

2013. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem buszoztam egyedül, biztos nem könnyű vezetni.
2013. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyílván nem úgy értem, hogy én vezetem. Jajj te! :D


Azért ez egy kicsit szemétség 17:47! :D

2013. máj. 23. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó lett volna, ha a kedves leányzó belé köt. Sírva rohant volna anyuci szoknyája mögé, olyan alázást kapott volna. Amúgy nem féltem, 7 éves voltam, a suliba busszal jártam.
2013. máj. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csingilingg84 válasza:
Ne tudd meg mennyire :DD
2013. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!