Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon betudok majd illeszkedni...

Vajon betudok majd illeszkedni a középiskolába? Ti mit csináltatok mikor egyedül kerültetek oda, hogy nem ismertetek senkit? 12/L

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam hova írni a kérdést, nem találtam meg a megfelelő kategóriát, ezzel nem kérek megjegyzéseket.

6. osztályos vagyok most és lány. Az osztályomban van 2 legjobb barátnőm de a többivel is elbeszélgetek, a fiúkkal nagyon jól kijövök, sokat hülyéskedünk az órákon és a szünetekben.

De mégis félek attól hogy ha középiskolába megyek nem tudok hogy megszólítani valakit, vagy ismerkedni.

Ha nem ismerek ott senkit vajon hogyan menjek oda a többi emberhez?

Hogyan kezdjek el beszélgetni?

Félek!

Ti hogyan voltatok ezzel? Első nap? Gólyatábor?


2013. máj. 12. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Igaz hogy még van két évem de előre félek.:)
2013. máj. 12. 12:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Épp azt akartam írni, hogy még korai ezen gondolkodnod :)

Én kövér, szemüveges, visszahúzódó gyerek voltam amikor elkezdtem a középiskolát. Sőt ezt még tetézte hogy nehezen barátkozom.

Mégis sikerült jóba lennem majdnem mindenkivel az osztályból. A maradék emberrel meg nem voltak közös témáink, de velük sem lett rossz kapcsolatom. Ja és úgy kezdtem, hogy nem ismertem senkit. Emlékszem, hogy még az egyik általános iskolás osztálytársam megjósolta nekem, hogy engem meg fognak verni. De nem így lett :)

Szóval szerintem emiatt ne izgulj. Gondolj bele, hogy valószínűleg ők is ugyanannyira félnek mint te. Elkezdtek beszélgetni, megismeritek egymást, szépen lassan kialakulnak az emberi kapcsolatok.

2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, kislány... Megy az majd magától, mint a gatyába szarás. Jó párszor voltam ilyen helyzetben. Nem szabad, viszont, magad félre a sarokba húzni. Ha szólsz, köszönsz, mások is fognak válaszolni.
2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!