Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a világ véleménye Magyarors...

?NÉV? kérdése:

Mi a világ véleménye Magyarországról?

Figyelt kérdés
Én büszke vagyok rá hogy magyar vagyok de mit gondolnak a külföldiek rólunk? Úgy vettem észre hogy mostanában lenéznek minket de nagy múltja volt Magyarországnak és ezért szerintem világhírű Mo.
2013. máj. 23. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

szélsőjobboldalinak látják a magyarokat és magyarországot egy darab sz@rnak. Mindkettő jogos, az 1. csak azért nem, mert Magyaro.-nak csak egy része szélsőjobbos.

,,Én büszke vagyok rá hogy magyar vagyok"

nem gond ha megkérdezem miért? mi a különbség egy szlovén és egy magyar között például??

2013. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:
100%

Áh, legtöbben azt sem tudják, hol van, és létezik-e egyáltalán.

Te már hallottál például Bissau-Guineáról? (Bocs, ha igen, nem provokatív jelleggel tettem fel a kérdést, de állítom, a magyar emberek nagy része nem.)

2013. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet, mint a zsidókkal: pár ostoba gyökér szem előtt van, kergeti öncélú álmait, és az ő megítélésük vetül az egész népre.
2013. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem szeretnek minket, de én is büszke vagyok. Azt hiszik, hogy mi rosszul bánunk szegény cigányokkal, fasiszta rasszista náci jobboldaliak vagyunk. Egyszer voltam Németországban és az egyik helyen csakis magyarul volt kiírva, hogy "NE LOPJ!". Kicsit gáz, nem? Ez azért van, mert a cigányok 96%-a tudjuk milyen. Öket mindenféle törvény védi, bármit mgtehetnek mert ez az életmód a vérükben van. Mint az arab terroristák csak ezek nem annyira gyilkolnak. Ez annak köszönhető, hogy a magyar nőknek vagy pasiknak az alja cigány tetszik meg, kavarodnak és megy tovább a cigány vér.

Mielőtt valaki szólna, 1796-ig visszamenőleg csak magyar őseim vannak, az előttük lévőkről semmit sem tudok.


Ez jutott eszembe mikor elolvastam a kérdést:


"Egy ország bűnből született, indiánok véréből,

Mégis a fél világot hipnotizálják a tévéből,

Hol tisztaság helyett hülyére mossák a fejeket,

Hol egészséges szegény helyett, fizetőképes betegek."

2013. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
,,Egyszer voltam Németországban és az egyik helyen csakis magyarul volt kiírva, hogy "NE LOPJ" ez még a rendszerváltás előtt volt.
2013. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben azt sem tudják, hogy van ilyen ország. Ami érthető is, nekem sincs fogalmam az afrikai vagy ázsiai kis országokról.
2013. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért nem áll Magyarország olyan rosszul. Gazdasága a közepes szinten van. Hasonlítsd már össze valamelyik Afrikai országgal vagy mondjuk Afganisztánnal.
2013. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!