Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon szánalmas lenne egyedük...

Nagyon szánalmas lenne egyedük beülni moziba?

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak barátaim, viszont nagyon meg szeretném nézni a Puskin moziban az "Io e te" c. filmet (olaszul megy, magyar felirattal, de tanultam is olaszul sokáig) Nagyon szánalmas és ciki lenne szerintetek egyedül menni?

(21/l vagyok, bár a kérdés szempontjából azt hiszem, ez lényegtelen)


2013. máj. 24. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

dehogy is. :)

talán új barátokra is szert teszel majd. :)

2013. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Basszus a moziba sokan járnak egyedül!
2013. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pont arra gondoltam amúgy, hogy moziban nem igazán szoktak ismerkedni az emberek, mert általában nem egyedül mennek el..
2013. máj. 24. 18:50
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A mozi szerintem nem is igazán társas tevékenység. Na jó, lenne utána kivel megbeszélni a filmet, de én például utálom, amikor egy film közben megzavarnak.
2013. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már egyedül.
2013. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De közben nyilván a filmre koncentrál az ember, és úgy van, ahogy mondtad, utána jó dolog (lehet) beszélgetni róla, illetve nem egyedül bandukolni hazafelé...
2013. máj. 24. 18:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor mentem már moziba egyedül, nem szánalmas az egyáltalán. Bár egyszer csodálkozva megkérdezte tőlem a jegyeladó, hogyhogy csak egy jegyet kérek. Neki ezek szerint szokatlan volt, hogy valaki egyedül menjen.
2013. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! : ) Egyébként mindenképp elmegyek, mert már a kérdés kiírása előtt megvettem a jegyet, csak kíváncsi voltam, ki mit szól itt hozzá
2013. máj. 24. 19:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, milyen volt. Én amúgy mindig egyedül szeretek filmet nézni, úgy sokkal érdekesebb, és jobban bele tudsz merülni.
2013. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd megírom :)
2013. máj. 24. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!