Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek leminősítik a másikat de közben ugyan azt csinálják? Ez annyira szánalmas. Per pill a kétszínűségre gondolok, de lehetne más is.

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit így próbálnak kompenzálni.
2013. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mert idióták az emberek(többsége).

Lassan okosabbak lesznek az okostelefonok,mint az emberek...

Az én osztályomban van,hogy valaki néz valamit a telefonján,és odamennek néhányan,akkor én is odanézek,hogy mit néznek annyian,aztán az egyik idióta meg el küld miközben semmi köze sincs ahhoz,mit nézek(nézünk).Aztán még idiótának is hív engem,miközben a dolgozatokban engem kérdez,házit is másolt már le rólam,a jegyeinket nézve okosabb is vagyok(Szerintem irigykedik a köcsög).Régebben a telefonomról azt gondoltam,hogy rossz,buta ahhoz képest hogy okostelefon,stb,most pedig azt mondom,hogy perfekt,mivel(szó szerint) sz*rnak hívja.AMIKOR BEZZEG NEKI GOMBOS VOLT,DE NEKEM MÁR MEGVOLT EZ AZ ÉRINTŐKÉPERNYŐS,MENNYISZER SZÓLTAM BE NEKI,HOGY SZ*R A TELEFONJA?!Amúgy észrevételem szerint azok csinálják ezt,akik nem hisznek Istenben,egész nap a számítógépbe és a telefonjukba bújnak,csak puskával szereznek jó jegyet(néha azt is elrontják),nagy a szókincsük(nem jó,nem tetszik,szerintem nem a legjobb,stb=sz*r;nem tetszik/nem illik ide a mondatod,nem szeretnélek most hallgatni=bek*ssolsz!Na és még sorolhatnám),"bandában" vannak,van hogy nyaliznak,óvodásként viselkednek,és még valami,amit észrevettem,/de a reklámozás miatt nem írom le a nevét/ az az,hogy van a youtube-n egy híres videós,aki (nem keveset) szokott káromkodni,konkrétan a "g**ciiii" kifejezést szokta néha alkalmazni,amit az egyik idióta (is) használja;csak az olyan videóit nézi meg,amiben hülyéskedik,de persze amikor komoly dologról beszél,azt /a mai szlengben/ lesz*rják.


Most csak ennyi jut eszembe,remélem hasznos volt a válaszom,és bocsánat,hogy ide írom a panaszomat,de ez (szerintem) ide illik.

2013. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok,elfelejtettem leírni,hogy érvènytelenül küldött el,mivel ugyan azt csinálta,mint én...
2013. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!