Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálatok is élnek egy lakóközös...

Nálatok is élnek egy lakóközösségen belül rosszindulatú, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Pl, nálunk a lépcsőházban van egy vénember, aki folyamatosan mindenért feljelentgeti a lakókat.
2013. máj. 28. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak mocskolódnak és hazudoznak a szomszédról.
2013. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos valami vén ÁVH-s komcsi lehet, akkoriban volt ez a divat.
2013. máj. 28. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol régebben laktunk, élt egy ilyen, zavaró volt, de aztán elköltöztünk. (nem miatta)
2013. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most úgy-ahogy béke van és nyugalom, de régebben voltak elég kiállhatatlan szomszédok is. Volt egy roma család, akik kb. mindent csináltak, amit csak el lehet képzelni - hisztériáztak, ordítottak, megverték az alsószomszédot (amiért mert szólni nekik tök kulturáltan, hogy az ovis gyereke nem tud tőlük aludni, beszéljenek kicsit halkabban), a mi ajtónk elé pisiltették a kutyájukat, a kis tinir.banc majdnem felgyújtotta a lépcsőházat, mert égő csikket dobott el (és amikor rászóltak, csak röhögött), a lépcsőházból a helyi cigánygyerekek találkozóhelye lett, a kisebb gyerekek cuccokat hajigáltak le az ablakból...

(félreértés ne legyen, én nem minden romát gyűlölök, mert találkoztam a rendesekkel is, de ezek a tipikus balhézós hülyék voltak).


Akkor volt egy másik család... ők "csak" óriási bulikat tartottak hétvégenként, baromi hangos mulatós meg diszkós zenével, meg ordibáltak is részegen ekkortájt, és ez hajnalig ment. Ja, és volt, amikor nem raktak szájkosarat a dobermannjukra, meg sem lett nevelve a kutya, és megtámadta az egyik szomszédot.

(ja, és a fiuk randizott vmi cigány kiscsajjal, és a csaj hülye családja mindig eltévesztette, hogy hol lakik a srác, és mindig hozzánk csengettek meg ordibáltak fel, hogy küldjük már le a Máááárgitkáááát...).


Ja, és volt egy alkoholistánk is, akit többször láttunk részegen, mint józanul.


Most úgy nagyjából oké minden. Egy szomszéd nem szimpatikus nekem, de ő azért, mert mindenbe beleüti az orrát, 23 évesen próbál engem nevelni (de olyan hülyeségekre, hogy miért nyitom ki idegennek az ajtót, amikor az a futárszolgálatos volt, aki csomagot hozott nekem...), hallgatózik, hogy mikor megyünk el (mert alattunk lakik), és akkor rögtön ugrik, ha akar beszélni, akkor is, ha az ember sietne... minden pletykát begyűjt és kibeszél mkit... ja, és vagy hallgatózik, vagy kinn ül az erkélyen, és kémleli, hogy ki mit csinál lenn. Alapvetően nem rosszindulatú, de utálom, hogy tudni akar minden olyat, amihez nincs köze.

2013. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenhol vannak ilyenek. Az ilyen alattomos embernek nincs életkora, neme iskolai végzettsége, származása, stb.
2013. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!