Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kőszívű ember fiaiból bál...

Bertha Patrícia kérdése:

A kőszívű ember fiaiból bál cimmel tudtok egy rövid fogalmazást írni nekem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért nem te írod meg?
2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
szerintem írd meg saját magadnak, mert különben hülye maradsz, és a többi ember terhére leszel...
2013. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozatokat ne írjuk meg helyetted?
2013. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze szívesen!

Tegnap jött egy meghívó, hogy Plankenhorsték házibulit rendeznek és menjek el. Felkerekedtem hát vittem piát, meg egy kis csipszet. Alfonsine nyitott ajtót. Igen jó kis csaj, azt terveztem, hogy aznap este megd*gom, de a mutterja állandóan a sarkában volt, így nem tudtam. Így hát a huszár haverommal Ricsivel leittam magam és reggel a saját hányásomban ébredtem. Az est többi részére nem nagyon emlékszem, de a többiek mesélték, hogy volt valami forradalom is, de nem érdekelt. Kiosontam a házból, átléptem pár hullát az utcán oszt hazamentem. Többet nem megyek hozzájuk buliba az ziher! Vége

2013. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon JÓ!!!!!!!!!!!
2013. máj. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem neked kéne megírni! Nem oké, hogy idegenekkel akarod megírattatni az egészet! Nézd meg filmen, és írj egy fogalmazást!
2013. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek de csak akkor ha arra is megkérsz hogy helyettesítselek a barátodnál. Viccelsz?
2013. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bizonyos ellenszolgáltatásokért cserébe biztosan akad aki megírja helyetted a fogalmazásaidat, dolgozataidat. Soha ne add fel! A fiúk mind hülyék kezdetnek elég ha felajánlod valamelyik okostojásnak a tízóraidat :-)
2013. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!