Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a GYK...

Az miért van, hogy a GYK szinte vonzza a szerencsétlen, sanyarú sorsú, lecsúszott embereket?

Figyelt kérdés
Ha valaki innen tájékozódik, azt hinné egész Magyarországon ez van. Pedig a való életben nem csak ezt látom, hanem számos sikert az ismerősi körben.
2013. jún. 1. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz ?
2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki számodra a sikeres?
2013. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert panaszkodni mindig hajlamosabb az ember, mint a sikereiről büszkélkedni, dicsekedni, itt a GYK-n meg főleg. A kérdések 90%-a átcsap egymás zsidózásába 2-3 válaszon belül.


Mivel a hangadók nagy része a sikertelenek köréből kerül ki, az amúgy szintén méretes sikeres csoporttal szemben, ez lett ezen a fórumon a "standard".


Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy egy üzlet pénzügyek témás kérdésnél megemlítettem, hogy a családi vállalkozásunk éves bevétele közelítőleg mekkora, na az utána következő 5-6 válasz csak arról szólt, hogy egy hazudós zsidó vagyok. Pedig azt hittem a zsidók elvileg gazdagok.

2013. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dick Esmen ***** válasza:
100%
"amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!"
2013. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
*Fejér
2013. jún. 1. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért írnak néha sikeres, boldog emberek is, de őket valóban gyorsan leszólják, lepontozzák, mert aki sikeres, az csak azért lehet, mert lop, csal, hazudik vagy egy kizsákmányoló burzsuj, osztályidegen.


És a magyarok egyébként is híresen pesszimisták.

2013. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a sikereseknek nincs miért panaszkodni meg elkeseredetten kérdezgetni másokat.
2013. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pusztán azért, mert a nagy munkanélküliség közepette van idejük írogatni. Beletörődtek már a sorsukba, igazából nem is akarnak kilábalni belőle, jó nekik ott a béka segge alatt, míg egy sikeres ember azért elég elfoglalt, mindig a jövőn jár az agya, vajon a következő üzlettel jót fog-e nyerni, satöbbi.


Ráadásul igaza van valamelyik előttem szólónak, aki azt mondja, hogy ha valahova beírja valaki, hogy jól keres, azt egyből leugatják és lepontozzák. Tapasztalat, ugyanis én egyszer írtam le, hogy az éttermünk mennyit hoz havonta a konyhára, le lettem pontozva és ugatva. Pedig a kérdés úgy szólt, hogy mennyi a havi jövedelmed, én meg válaszoltam...

2013. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is egy boldog, kiegyensúlyozott ember vagyok és ha ide írok olyat amiből ez kitűnik akkor egyből leszólnak meg keresik rajtam a fogást, hogy mibe lehetne belekötni, hogy hogyan élek, hogy ringy.ó vagyok stb.
2013. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ez egy anonim oldal, mivel senkinek nincs arca, így akárki kiadhatja magából azt ami van, anélkül hogy megbélyegezzék.
2013. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!