Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok önkéntesmunkákat?

Ajánlanátok önkéntesmunkákat?

Figyelt kérdés

15 éves fiatal vagyok és nyáron sűrűn szeretnék önkéntesmunkát végezni. Bármilyen munka szóba jöhet.

Főleg hajléktalanokon szeretnék segiteni


2013. jún. 2. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyere a Nyugati aluljáróba mi ott zsebelünk, 20% a jatt a többit viheted, de ha átejtesz megütheted a bokád, na mi a válaszod édesecsém?
2013. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az is jó, könyvtárba is elmehetsz, van,hogy kórházba lehet menni beszélgetni idős emberekkel, ami szerintem szupi:)
2013. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 miért Offolsz? hm?
2013. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bármilyen munka szóba jöhet.!!!!!!!!
2013. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan "hivatalosat" akarok, szóval irjatok valami weboldalt vagy valamit!!
2013. jún. 2. 00:42
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

A mi városunkban van egy úgynevezett Civil ház. Ez különböző rendezvények helyszíne, és itt lehet jelentkezni önkéntes munkára is.


Tudom ajánlani egyébként, hogy talán írd le, hogy melyik városban élsz, hol akarsz önkénteskedni. Mert ugye ha Sopronban, akkor egy Szegedi hiába írja neked, hogy itt és itt, nem sokra mész vele.

Bár az alapján, hogy nem írtál települést, gondolom Bp-n laksz. A pestiek szokták azt gondolni, hogy az egész ország csak egy városból áll, Pestből, hogy itt mindenki pesti, nekik szokott fel sem merülni, hogy ki kellene írni a települést is, mert másik is van, nem csak Budapest.:((

2013. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapest
2013. jún. 2. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott van például a Noé állatotthon, ha szereted az állatokat.

[link]

Vagy az állatkert.

[link]

De például templomban is érdeklődhetsz, mert egyházi közösségek is szerveznek önkéntes munkákat. Például idősek segítése, templomtakarítás stb.

Továbbá:

[link]

[link]

[link]


De pestiként rengeteg lehetőséged van.

2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én jelentkeztem az Állatkertbe, félév után hívtak volna be számítógépes adatrögzítőnek. Nem mentem, azóta nem hívtak.

Jelentkeztem kórházi önkéntesnek, 5 hónap múlva küldtek egy mailt, hogy legyek türelemmel, azóta se kép, se hang több mint egy éve.

Az előző kommentelő által megadott oldalakon szoktam keresgélni én is, végül is találtam jót (neked azt nem ajánlom, mert neked nem való, én nyugdíjas tanár vagyok).

2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!