Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 22 éves, frissen Budapestre...

22 éves, frissen Budapestre költözött lánynak milyen társkereső oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A cél eslősorban nem féri-nő kapcsolat lenne...inkább amolyan bolyongani, tekeregni a városban jelleggel...ja és mellékesen, részemről infantilis beállítottsággal..ilyesmire termett fazonokat hol tatlálom legnagyobb valószínüséggel..és mellékesen a téli időszak után zéró közeli önbizalommal..de elegem van a magányos farkas jellegú időpocséklásból =D
2013. ápr. 20. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
kuldj kepet szivikem
2013. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. Én is valami ilyesmi helyzetben vagyok... (depresszióból igyekszem kilábalni, jelenleg nem tanulok).

Én azt javaslom, hogy csatlakozz klubokhoz inkább. Lehet találni túraklubokat meg mindenfélét.

Vagy pl. lehet jelentkezni ilyenekre:


[link]


[link]


Ha ismerkedni akarsz, szerintem ezek jó helyek. Vagy ajánlom ezt az oldalt is, szerintem találsz hozzá embereket:D

2013. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!