Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jogon törli a Blikk a...

Milyen jogon törli a Blikk a hozzászólásainak a 30%-át? Hol van itt a szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Szepesi Niki cikknél Hozzászólások száma (152) majd 10 perc múlva már csak (114) volt ez a szám. Fél óra múlva (145).


Előtte

[link]


Fél órával utána:

[link]


Mindezt úgy, hogy 30-nál is több új hozzászólás volt



2013. jún. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a szólásszabadság létéhez, vagy nemlétéhez? Amikor regisztráltál a Blikk fórumára, elfogadtad az oldal szabályait, amiben szerepel, hogy oda nem illő, másokat sértő, jogsértő, stb. kommenteket kiszűrhetnek. Innentől kezdve bármikor törölhetik, amit akarnak.
2013. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez esetben kedvükre törölhetnek bármit. Manipulálhatják a hozzászólásokat. Ferdíthetnek, másképp állíthatnak be dolgokat, mint ahogy a valóságban van. A média ereje nagy, és ez így nem korrekt dolog.
2013. jún. 3. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van és teszik is bőszen. Minden lap/lapcsalád valakinek vagy valakiknek az érdekkörébe tartozik. Akár politikailag akár gazdasági értelemben. Ha mondjuk a blikk mszp közeli akkor nem fogja engedni hogy cig*nyozzanak vagy idózzanak csak hogy a leggyakoribb moderálást kiváltó témákat említsem.


De ez lehet azért is mint mondjuk itt a gyk-n hogy fo*sik az oldal tulaja, hogy mondjuk bukja az adsense hirdetési pénzeit, mert sérti az oldal tartalma a ToS-t, mondjuk érdekes módon mikor 3* bejelentik a fejlevágós fb linket, azt persze nem törlik, de ha pl. cigó kritikát fogalmaz meg valaki, akkor rögtön törlik.


Ez nagy mértékben függ a moderátorok IQ-jától is és sajnos sokszor elég agyatlanok gyomlálják a hozzászólásokat akár itt, akár gondolom ott.

2013. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hehe. Én is egy Szepesi Nikivel kapcsolatos cikkhez szóltam hozzá. Semmi trágár dolgot nem írtam be, csak egy negatív véleményt Nikivel és a könyvével kapcsolatban, kérlek Titeket, olvassátok el és attól függetlenül, hogy támogatjátok-e Nikit vagy sem, mondjátok meg, hogy szerintetek, ebben hozzászólásban mi volt a kivetni való:


"Szepesi Nikolett kapcsán: tételezzük fel, hogy igazat írt le a könyvében (bár azok után, ahogy ezt mondta a videóban egyre inkább kétlem). Egy kérdésem van akkor: Miért?! Miért kell családokat tönkretennie? (Költői kérdés, nyilván a pénzért.) Most nem az esetlegesen csalfa férjekre gondolok, hanem pl. a kisgyerekeikre, akiknek csonka családban kell majd felnőniük. Mondhatjátok, hogy jobb, mint egy olyan család, ahol a férjnek szeretője van, de nem, főleg, ha a gyerekek nem tudnak róla. Én is apa nélkül nőttem fel, úgyhogy tudom miről beszélek."

2013. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam a moderátoroknak, hogy legyenek szívesek tudatni velem, mi volt a baj a hozzászólásommal (ezt is kommentben írtam), erre azt is kitörölték, és kitiltottak egy hétre... -.-"
2013. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as igazad van!! :D Csodálkozok,hogy ezt a hozzászólásodat még nem törölték :D


4-es!Semmi baj nincs ezzel a kommenttel.A Blikk ilyen köcsög,bár én tegnap ott olvastam szepesiről,és sokan ócsárolták :D Igaz az egy interjú volt,és a riporter is provokálta a csajt :D

2013. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sem normális, aki a blikk-nek ír hozzászólásokat. Eddig én sem voltam normális. Nem tudom, honnan szerzik be a moderátoraikat, tudnak-e olvasni, vagy egyáltalán értelmezni az olvasói hozzászólásokat? Olyan szavakat bennhagynak, ami becsületsértéssel ér fel, olyanokat pedig törölnek, amiben semmi bántó nincs. Csak éppen a modinak nem tetszik. De hát lelkük rajta! Majd olvassuk helyette az Origo-t. Az úgyis többet ér, mint a blikkkk....
2014. júl. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!