Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kaptam magamnak egy baratot...

Kaptam magamnak egy baratot akiert otthagytam a "bandam" es most nemis koszonnek az uton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hogy csinaljak hogy kibekitsem mert a legjobb baratommal osszevesztunk[lany vagyok es o fiu]amiadt mert mar nemjarok gyakran ki mert van baratom.mit tegyek hogy kibekitsem ot es ujra legjobb baratok legyunk?ez a dolog nagyon megviselt engem szoval megkerlek segitsetek
2008. jún. 20. 08:15
 1/3 anonim válasza:
100%

Amitől van barátod(párod) nem jelenti, azt, hogy mellőznöd kell a barátaid. A kettőt meg lehet fértetni egymás mellett.

Szerintem próbáld meg mindenképp megbeszélni ezt a (volt) legjobb barátoddal is, ha oan jóba voltatok meg kell értenie, esetleg próbáld meg valahogy összeismertetni a párod a barátoddal, hátha rájönnek, hogy milyen jófej a másik...

2008. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell neked egy olyan barát, aki nem is köszön vissza?!?! Köpd le!
2008. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minek neked egy barát, ha nincs szükséged rá, miután bepasiztál?
2009. jan. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!