Most felnem kéne?

Figyelt kérdés
Ez Nem IDE tartozik ,tudod ,de kb csak itt ebben a temakorben válaszolnak normálisan ...szal ma leuvoltottem pár fiatal fiút h takarodjansk az ablakom elől ,mondtam elég csunyat is ...de am Nem lattak elvileg csak talán az egyik kicsit ,most felek h vissza jönnek és betorik az ablakomat ?első emeleten vagyok de meg ahhoz is nagyot kell dobni illetve van redonyom ...redőnyt felfogja az ütést ?tok felek am lány vagyok ...szerintetek az ilyenek visszajönnek ?
2013. jún. 7. 22:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy pialtak és szivtak ...
2013. jún. 7. 22:18
 2/7 anonim válasza:

tudod, hogy ez nem ide tartozik?

és igen, tuti visszajönnek, én az éjszakát valahol máshol tölteném a helyedben.

2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát most mondjam h vannak olyan rézbőrűek akik simán bevágnák az ablakodat :D De amúgy nem fogja senki nyugi..Pár piás drogos tróger még lehet meg is ijedtek tőled.....
2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem kell félned, tuti nem mennek vissza, már valahol full rottyon vannak :).
2013. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2013. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem mennek vissza..nyugi :0 volt mar ilyenben reszem..inkabb leleceltunk e sha tehetuk inkabb nem mentunk arra a kornyekre :D
2013. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell gonoszkodni h már kérdeztem meg Nem IDE valo ti még Nem feltettek?
2013. jún. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!