Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van a Tisza cipőnek...

Miért van a Tisza cipőnek kultusza?

Figyelt kérdés
Nekem is van egy pár, azért vettem meg mert mindenkitől azt hallottam, hogy mennyire jó cipők. Már a boltban is érdekes volt az alakja, mert az egyel kisebb méret szűk volt, az egyel nagyobb méret nagy, az én méretem meg épphogy jó, tehát kicsit nyomta a lábujjam. Megvettem, úgy gondoltam, csak be kell járatni. Végülis tényleg csak be kellett, de ez eltartott jópár hónapig. Így már tényleg kényelmes, de nem kényelmesebb mint bármely más cipő. Ilyen domború talpbetétet lehet venni gyógytalpbetét készítőknél is. Ez végülis egy szabadidőcipő, nem lehet benne bárhol megjelenni. Miért van ekkora kultusza? Nagyon sokan el vannak ájulva tőle, márkafanatikusoknak tűnnek, akik imádják a Tisza logót, az eladókat is dícsérik, meg hogy magyar, stb.

2013. jún. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert magyar gyártású, és nagyon régóta vannak a piacon. Régen nem volt olyan nagy a választék. Akkor csak pár márka volt és ezeket vették, aztán idővel elismert lett, mert jöttek be az új márkák, olcsóbbak, meg színesebbek ésa Tiszának már akkor nagy múltja volt, mert sokan hordtak akkor ilyet és bevált. Olyan, mint a Hajdú bojler. Az is magyar és megbízhatónak tartják.
2013. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon kényelmes, nekem bejáratni se kellett soha, mert a lábamnál egyel kisebb méret tökéletesen jó volt rám. És az sem utolsó szempont, hogy mennyire jó minőség. Évekig szoktam hordani egyet, de úgy, hogy tényleg minden nap abban dolgozom, és nem megy szét.

Egyébként akármelyik másik cipőmben mentem dolgozni, estére úgy fájt a lábam, hogy majd leszakadt, tiszában végig tudom állni a 8 órát gond nélkül, és este még sétálni is van kedvem munka után :)

2013. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, de egy fos. Én is bedőltem neki, vettem egy pár cipőt, meg egy pár dorkót. A cipő talpa 2 év alatt kilyukadt úgy, hogy nagyon vigyáztam rá, csak városban hordtam, nem túrázáshoz meg futáshoz. Az Adidasomnak, amit agyon nyűttem 4 év kellett, hogy egy pici lyuk legyen az orrán, de így is használható, pedig azt túrázáshoz, futáshoz, kutyázáshoz, minden időben hordom. A Tisza dorkóról már ne is beszéljünk: annak olyan 4 hónap kellett, hogy kilyukadjon a talpa. Ezek az emberek, akik ezt a maszlagot beveszik, simán hülyék, mindent el lehet velük hitetni kellő marketinggel.
2013. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, mert nekem alapból nem tetszik az egész stílusa.
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!