Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pszichológusként meg lehet...

Pszichológusként meg lehet élni vidéki nagyvárosban?

Figyelt kérdés
Én eddig nem ezt láttam, de kíváncsi lennék mások véleményére is.
2013. jún. 9. 10:11
 1/3 anonim válasza:

Attól függ, milyen módszerrel akarsz dolgozni. Egy rendelőben ülve várva a betegek jelentkezését vszleg nem fog menni a " meg élés" :-)

szerintem először a célokat kell tisztázni, ha a "megélhetés" a cél milyen szinten, csak az anyagiak érdekesek, vagy motiválnak a kihívások is, ezt el kell döteni.

notredam

2013. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nanáá motíválnak de ha a legnagyobb motiváció mellett is egy gyenge létminimum jön össze, akkor azért az gáz.

márpedig elég sok ilyet hallok.

valamiért vidéken az emberek felesleges pénzkidobásnak tartják, na meg amolyan beszélgetőtársnak. de olyan is volt már, aki konkrétan megkérdezte h "ha kifizetek 20 alkalmat, akkor utána megjavulok?" ... na kb ilyenekkel találkozok. egész más a mentalitás, mint Bp-en.

2013. jún. 9. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:

bátyám barátnőjének a szülei pszichológusok és nagyon nagyon szépen keresnek :)

Van magánrendelőjük is, de egyébként kórházban is dolgoznak.

Ha a kettőt együtt csinálod, akkor nagyon jó színvonalon fogsz élni. Egyébként pedig pszichológusként nem értem miért mondod hogy a vidékiek mentalitása más mint a pestieké.. Nem lehetsz valami jó, hogy ha már rögtön előítéletes vagy-.-

2013. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!