Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell egy osztálykirándul...

Miért kell egy osztálykiránduláson feltétlenül berúgni?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza enyhén felzaklatva végzős gimis osztálykirándulásomról. Olyan este kilencig NAGYON jól elvoltunk, amikor még mindenki józan volt - tábortűz, játékok, mifene, így is el lehetett volna tölteni az estét. Aztán elszabadult a pokol, és kb. 6 emberen kívül az egész osztály lerészegedett; sírtak, hánytak, belefeküdtek, akkor azért sírtak mert hánytak, ó jaj szerelmi bánat, áá milyen jó az osztályközösség adj még inni. Egyszerűen szánalmasok voltak, ahogy fetrengtek a földön, összehányták magukat és sírtak a saját szerencsétlenségükön.

Miért kell berúgni, ha az nem jó? Nem vittek ezzel előrébb semmit, csupán annyit értek el, hogy senki nem tudott aludni (még az sem aki akart volna), illetve hogy mindenki összeveszett mindenkivel, és hogy mindenki utolsó nagy osztálykirándulása el lett b*szva.

Nem mondom, én is ittam pár pohárkával, de nem azért, hogy részeg legyek, nem szeretek részeg lenni, mert tudom hogy szánalmas az egész... De miért teszik mások? Valaki mondja már meg. :D


2009. okt. 9. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

nálunk is ez volt+ az egyik srác kábítószerezett is, nem tudom mit, de nagyon kiütötte magát, benyitottam a szobájába, ott feküdt hanyatt az ágyon, a feje félig lelógott, nyitva volt a szája, de nem mondott semmit, csak nézett rám. A lábai és a keze összevissza voltak, fel sem bírt ülni magától. Sokan részegek voltak. Hogy kinek jó ez? Azt nem tudom.

(a kábítószeres srác egyébként alapjában okos volt, csak szétszívta az agyát. Bármi lehetett volna belőle, meg megvolt az esze, de úgy tönkrevágta az életét, érettségi óta nem hallottunk felőle)

2009. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert hülyék. Ettől érzik felnőttnek magukat. Kiszabadulnak otthonról, az "ellenőrzés" alól, és ott a remek alkalom, hogy megmutassák, mennyire is nagyok ők. Örülj, hogy nem tartozol közéjük!
2009. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert jó. Oké, nem hányásig, de ha már osztálykirándulás akkor inni kell:D:D Nem sűrűn van olyan hogy elvagy szakadva teljesen otthonról, úgyhogy ki kell használni ezt a lehetőséget ;)
2009. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert a részeg fiatal a menő:( Egyébként hol voltak a tanárok? Nem nekik kellett volna figyelni arra, hogy egy 17-18 éves még gyerek honnan szerzett piát!? Miért hagyták, hogy majd' az egész osztály részeg legyen?! Nem mondom azt, hogy ne igyanak a fiatalok egy keveset, mert ugye ma ez már nem annyira tiltott dolog, de részegre inni magukat az kicsit gáz. Le kellett volna fényképezni/filmezni őket, aztán mikor kijózanodtak, szépen megmutatni a felvételeket. Lett vonna csodálkozás. Szomorú egyébként, hogy csak ennyire igényesek a mai fiatalok, hiszen a részek ember kiszolgáltatott, lejáratja magát, elmond olyan dolgokat, amiket józanul nem tenne.
2009. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Én berugtam vagy 5ször azt szevasz, többet nem kérek annyiban jó hogy jó kedvet csinál, és én egyszer sem hánytam be, elég kákabélűek ha hánytak XD
2009. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
végzős vagyok.osztkirünk múlt héten volt.kicsit bekészült mindenki!és iszonyat jó volt!!mindenki ivott, de nem hányásig csak annyira h rohadt jól éreztük magunkat!ennyi kell sztem!
2009. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Összesen egy tanár volt majdnem 30 gyerekre.. mikor látta, hogy majdnem mindenki zombirészeg, úgy döntött, inkább "nem vesz róla tudomást". Lehet még meg is lincselték volna. :S

Akik szerint oszt.kir.-en berúgni jó: miért? :D Tényleg érdekel, hogy mitől jó... mert én így, laikus szemmel nem látom... :)

2009. okt. 9. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi osztálykiránduláson a tanárral ittunk:D

Egy srác hányt csak nem az egész osztály és nem ittunk töményet csak bort vagy sört.

2009. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
nem csak osztálykiránduláson kell. mindenütt, ahol társaság van.
2009. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a menő. Elég szánalmas, hogy csak a piától tudják nagyon jól érezni magukat.
2009. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!