Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy rendes...

Miért van az hogy egy rendes lányt senki sem kedvel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert rendes és az emberek a férgeket szeretik.
2013. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem ismerlek..
2013. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én például kedvelem a rendes lányokat.
2013. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont a rendes lányokat kedvelem, és örülök neki, hogy te közéjük tartozol. :) (már ha igaz amit irsz magadról, de sajna nem ismerlek) 15/f
2013. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ugy általánosságban gondoltam,

barátai -barátnői sincsenek

iskolában sem és most kezdett dolgozni ott sem kedvelik

2013. jún. 15. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy esetleg csendes? Mert az ilyen emberekre mások, azt hihetik, azért nem beszélnek velük, mert beképzeltek.

Ha nem ez,akkor nem tudom mi lehet...

2013. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz körökben mozogsz. Én pl csak a rendes lányokat kedvelem, de a legtöbb korombeli (fiatal 20-asok) srácismerősömről is ugyanezt tudom elmondani.

Vagy a másik lehetőség, hogy zárkózott vagy. Ilyenkor hiába vagy rendes, kedves, aranyos, így ha lennének is a környezetedben olyanok, aki szeretik a rendes lányokat, nem fogják tudni, vajon te is az vagy-e. Merj kezdeményezni, ismerkedni! ;)

2013. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És a rendes fiúkat?
2013. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy rossz a környezet, de ha több helyen is ez van, akkor bizony benne van a hiba. Lehet akármilyen rendes, ha nem mutatja ki, túl visszahúzódó, nem kedves másokhoz, nem fogják szeretni. Vagy épp túlbuzgó, mindig pörög és segíteni akar, ez sokaknak idegesítő.
2013. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán mégsem olyan rendes, mint ahogyan képzeli magáról. Általában, ha valakit senki nem kedvel, akkor nem mindenki mással van a gond..
2013. jún. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!