Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utál mindenki ebben a...

Miért utál mindenki ebben a városban ahol lakok?

Figyelt kérdés
Már lassan 17 - éve lakok ebben a városban és senki sem barátkozik velem. Mindenki elítél pedig senki sem ismer és ez mellet olyanokat híresztelgetnek rólam hogy bolond vagyok mert speciális szakiskolába járok vagyis csak jártam mert most megyek szeptembertől egy normális szakközép iskolába. Amikor próbáltam megismerkedni lányokkal vagy éppen haverkodni fiúkkal soha sem sikerült.. Egyszer volt már olyan is hogy elhívott egy lány a születésnapjára én elmentem de hazudott mert azt mondta hogy csak a barátnői lesznek csak ott de sajnos volt ott egy fiú "Aki jelenleg most a barátja" kinevetett gúnyolódott rajtam és a lány is nevettek rajtam a barátnőivel annyira rosszulesett hogy fogtam magam és hazamentem.. Az volt a legrosszabb amikor sok gyerek összegyűlt és mindannyian nevettek rajtam és úgyszintén gúnyolódtak rajtam és nem hagytak békén elhordat ők is mindennek.. Mikor meglátnak az utcán egyből kötegszik mindenki velem és nevetnek meg kibeszélnek :( elszeretnék ebből a városból költözni mert itt nem érzem jól magam mindenki utál :/ 16/F

2013. jún. 17. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ok nélkül nem utálnak
2013. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom kisváros. Az a baj, hogy a tinik, mint a hiénák, összegyűlnek a vérszagra és szinte vetélkednek, hogy ki a nagyobb g*ci. Ha már híre ment, hogy te "áldozattípus" vagy, akkor sajnos nem tudsz ebből a skatulyából kitörni. Bírd ki, aztán a továbbtanulásnál az is legyen szempont, hogy jó messze költözhess a jelenlegi városkádtól.
2013. jún. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tazyo válasza:

hidd el, ha ilyen nyámnyila, nyálas, nárcisztikus, és egyébként sem szimpi srác lennék, engem is utálna mindenki.

mássz ki a pincéből, nőj fel. Jótanács: a Harry Potter nem valódi.

2013. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!