Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csendháborítás még létezik?...

Csendháborítás még létezik? Mit lehet tenni a szomszéddal, aki bár kiírta, hogy munkálatok lesznek, de fél 8kor a fúrásra kelni, az túllő a határon!

Figyelt kérdés
V. Kerület

#csend #csendháborúítás
2013. jún. 18. 08:53
 1/3 Amado atya ***** válasza:
100%

Hétköznap van, és munkaidő. Jogosan feltételezte, hogy 7:30-kor a lakók jelentős része már annyira ébren van, hogy dolgozik, a nyugdíjasok és a kisgyerekesek sem alszanak már.


Én is maximum csak toporzékolni tudok, ha pont akkor állnak neki a lépcsőházunkban fúrni-faragni, ablakot cserélni, parkettát csiszolni, járólapozni stb, amikor éjszakás vagyok.

Ez szimplán csak pech, semmit se lehet tenni.

2013. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos még a jobbik eset, ha kiírta előre, és hétköznap csinálja. Nem nagyon lehet mit csinálni. :(

Csendháborítás létezik, de erre a helyzetre szerintem nem működne.

2013. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen vagy eltűrni. A reggel fél nyolc meg nevetséges, mikor álljon neki a jómunkásember, délben? Vagy járja végig a házat, ki az aki még alszik?
2013. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!