Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik csendháborítás fényes...

Létezik csendháborítás fényes nappal?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédunk, aki ráadásul rokonunk is, állandóan a rendőrséget hívja ránk, mivel őt zavarja a hangos zenee, mert nem tud pihenni, de én úgy tudom hogy a csendháborítást beszüntettèk...

Mit lehet ez ellen tenni????

Meg az törvényes hogy egy rendőr akinek semmilyen házkutatási parancsa nincs, a saját házunkba le igazoltat, édesanyámat mivel rokkant nyugdíjas a falhoz szorították, és úgy vittèk el mint egy bűnözőt lebilincselve, az mennyire törvényes hogy 3kiskorú gyermek

itthon volt nagykorú felügyelet nélkül, ez szerintetek mennyire törvènyes?????? A baktalórántházi rendőrörsön alá irattak anyukámmal 30ezer ftos csekket csak azért mert a személyi igazolvànyát nem adta oda nekik! Rá 2hétre a semmiért megint leküldtek 10ezer-ftos csekket!

Akkor az öccsémet megbüntették 30ezer-ftos csekre mivel az úttesten gyalogolt aztán megint megbüntették 40ezer-ftos csekkre

mert látták a rendőrök hogy a kocsmàból kijött èshát mert furcsán ment a biciklivel és azt hidtèk hogy ittas, de akkor csak 1db sört ivott meg! Aztàn megint megbüntették 30ezer ftos csekkre, de semmi szabály ellenességet nem követtet el.. Szerintetek ezek a dolgok mennyire törvényes????? Ezek a baktiak korrukt rendőrök enbe a faluban mindenkit ok nélkül büntettnek, van egy rokonunk azokra is rá vannak szállva... Akkor Szombat este 11órakkor nyugodtan tv-t néztün arra lettün figyelmesek hogy a szomszéd asszony kikiabàl vmit , persze mi nem hagytuk magunkat vissza kiabáltunk neki erre a mellette lévő szomszéd is beleszól elkezdtünk veszekedni, aztán megint rank hivta a rendőröket, azt állitva hogy hangos dübögéssel voltunk holott mi tv-t nèztünk... Aztán mosg vasárnap délelőtt is ránk hivta a rendőrséget, mert szintén hangos volt szerinte a zene, a rendőr felajánlott egy 10ezer ftos csekket de èdesanyàm nem fogadta el... A válaszotokat várom mit lehetne ez ellen tenni???? Előre köszönöm.


2012. szept. 5. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

> mivel őt zavarja a hangos zenee, mert nem tud pihenni, de én úgy tudom hogy a csendháborítást beszüntettèk...


Ebből nekem minden lejön. El tudom képzelni, hogy milyen antiszociálisak, arrogánsak, nagyképűek vagytok, akik csak a jogaikat tudják szajkózni.


> Akkor az öccsémet megbüntették 30ezer-ftos csekre mivel az úttesten gyalogolt


Ahhan, a hülye meg én vagyok.

2012. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Kezdjük az elején:

A rendőr kapun kívül marad. Magánterületen nincs joga intézkedni.

Mi a faxnak engedtétek be?

2012. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

nem beszüntették a csendháboritást,hanem most már egész nap van csendháboritás


tehát délután 2kor is feljelenthet ha nem jelented be előre h pl te felujitassz

2012. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Nappal sem lehet hangosan zenét hallgatni. Akit igazoltatnak,az köteles átadni a rendőrnek a személyi igazolványát. Ha ti csendben TV-ztetek,akkor mit érdekelt a szomszédasszony kiabálása? Ha visszakiabáltatok,akkor jogos volt az intézkedés.

Nem szívesen laknék a közeletekben.

2012. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
énis úgy tudom hogy semmi joga nincs ahhoz hogy be jöjjön egy rendő és okoskodjon, meg csekkekre büntessen azért mert hangosan szól a zene! Úgy tudom s azt már mondták többen is hogy NINCS csendháboritás!
2012. szept. 5. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

A helyesírásod miatt én legalább 100 ezer Ft-os "csekre" büntetnélek, minden nap...


Ha nem tartod be az együttélés szabályait, költözz egy barlangba vagy fizesd ki a büntetést. De jól mehet nektek, ha ennyi pénzetek van.

2012. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy te mit "tudsz" és mit nem, az egy dolog. Az, hogy mi van a törvényben valójában, az meg egy másik dolog. És a jelek szerint eléggé különbözik ez a két dolog.

A törvény nem ismerete nem mentesít a felelősség alól. Ennyi.

2012. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék,leirva


tévhit hogy csak este 10 után van csendháboritás

(szomszédaim is ezzel szivták meg)

2012. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előző jól írta: vannak az együttélésnek íratlan szabályai is, amit ILLIK betartani.
2012. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majd Nyíregyházán elválik a Rendőrörsön.:) Rá kérdezünk mi, csak kiváncsi voltam egyesek vèlemènyére, de látom erre az oldalra nem lehet kiirni semmit, mert már egy kis helyesírási hibának neki állnak...
2012. szept. 5. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!