Önkéntes munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves lány vagyok és szeretnék önkéntes munkát vállalni (kötelező, 50 órásat)Kecskeméti vagyok, valaki tudna nekem valamit ajánlani?

Előre is köszönöm



2013. jún. 19. 19:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Kijöhetnél HB-ra kitakarítani a kollégiumi szobámat. Nem kell önkénteskedni, fizetek is érte. :)
2013. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem önkéntes munka kéne, de azért kössz xDDD
2013. jún. 19. 20:01
 3/12 anonim válasza:
Jó hát ahogy gondolod. :D
2013. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Miért akarsz önkénteskedni? 16 év felett lehet amúgy legkorábban tudtommal, mert az öcsémbe ezért belekötöttek amikor kiakart menni a Duna mellé lapátolni, csak iskolával mehettek ki akkor is csak pár órára.

De minek akarsz önkéntes lenni mi ez a kötelező 50 óra?

Én úgy tudom hogy ez csak rémhír volt.

2013. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, abszolút nem volt "rémhír"
2013. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

őőő, ez tényleg nem rémhír. Kötelező 50 órát önkénteskedni, mert ha nem lesz meg, nem bírsz vizsgázni.

Egyébként biztos, hogy lehet 15 évesen (ismerek 14 éveseket akik már elkezdték)

Tudnátok írni valamit, légyszi..

2013. jún. 19. 21:14
 7/12 anonim válasza:

Menhely az Állatokért Alapítvány

...... Ott mindig lehet ...

2013. jún. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem minden önkéntes munkát nyújtó hely fogadható el. Vannak helyek, melyek szerződve vannak az iskoláddal (ez kötelező) és azokat a legegyszerűbb felkeresni. A sulid tud segíteni.
2013. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

www.onkentes. hu

onkentes.lap. hu


Ezeken az oldalakon lehet keresgélni, de kecskeméti munkát nem biztos hogy találsz. Az állatmenhelyek mindig fogadnak segítőket, a környéketeken biztos van ilyen. Vagy érdeklődj kórházban, idősek otthonában, a Vöröskeresztnél, fogyatékosügyi szervezeteknél, családsegítő központban. Az egyik vallásos ismerősöm a tiszteletesét kereste fel, és ő ajánlott neki egy idős vak bácsit, akinek segíteni kell.

2013. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az érettségihez kell ledolgozni ezt a köteles munkát, hogy megtudja, milyen is dolgozni, bár a fizetésről való tapasztalat kimarad belőle.

Kérdező, érdeklődj a az iskolánál, hogy kivel van szerződésetek. Egyébként a Wikipédiát tudom ajánlani, a kedvenc témáidban, vagy segíthetsz a középiskolás tananyagot kidolgozni.

2013. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!