Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálják egyesek azt,...

Miért csinálják egyesek azt, hogy válasz helyett bemásolják egy kérdés linkjét és megkérdezik:"ezt a kérdést te tetted fel? "? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Ezeknek annyi felesleges idejük van, hogy ezer éves kérdéseket végigböngésznek, csak hogy a válaszhoz belinkeljék?És mi a frászt számít nekik, hogy ki írta ki??Belehalnak, ha egy kérdező többször tesz fel hasonló kérdést?Egyszerűen nem értem, hogy lehetnek egyesek ennyire kukacosak és marhára unalmasak??!Engem rohadtul zavar.A kérdések alatt választ akarok olvasni, nem pedig egy hasonló kérdés linkjét látni, mert -nem- érdekel.De a lényeg:mi köze van egy válaszolónak ahhoz, hogy kérdező vagy bárki más olyasmi kérdést feltett-e?!Nem értem az ilyen embereket!
2013. jún. 20. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, hogy naponta esetleg ötször kell ugyanazt elmndanom, mert a kérdezőnek egyszerűbb kiírnia egy új kérdést, mint visszaolvasni egy picit. De majd csinálok sablon válaszokat, aztán másolgatok.
2013. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb linkelni egy régebbi kérdést, mint újra lepöntyögni egy értetlen mókuska kedvéért, aki akár a keresőt is használhatná (de nem fogja...)
2013. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!