Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák a 16-2O. Hétig!...

Kismamák a 16-2O. Hétig! Titeket nem zavar, hogy folyton megkérdezik, h hogy van a baba?

Figyelt kérdés
Hiszen én se érzek semmit, nem érzem még a mozgását, annyit tudok, h x hete még jól volt az uh szerint. É nis folyton idegeskedek és még jönnek a kérdésekkel. Wáá!! Uh meg 6 hetente van, kérdés minden nap.
2011. jan. 27. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
dehogynem, de a legjobban , amikor a sógornőm azt kérdi, hogy van a pocak.... :DDDDD
2011. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
jaj ne is mondd, nekem apuám kérdezi állandóan, aranyos tőle, de már nagyon idegesít, ennél jobban csak azt utálom ha tapizzák a hasam, azt csak a férjemnek engedem, meg a fiamnak:-)
2011. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ti mit válaszoltok? Válaszoljam azt, hogy: honnan a rákból tudjam?
2011. jan. 27. 13:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Örülök a kérdésnek ha őszintén és érdeklődve kérdezik ha csak amolyan sziahogyvagy kérdés akkor én is úgy válaszolok meg úgy is állok hozzá utánna.
2011. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kikkel vagy körülvéve, tőlem ilyet sosem kérdeztek. :o) (Pedig már két gyerekem van) Csak azt kérdezték, hogy én hogy vagyok. Mert hogy épp a 16. hétig pocsékul voltam...
2011. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

ú, és én még nem is vagyok 16 hetes, csak 14, de ugyanez. Bár tőlem egyelőre csak egyes számban kérdezik, hogy vagy? Jól, köszönöm. Minden oké? Tudtommal igen. Baba nő? nem tudom, nem látok be.

a hassimogatástól én is idegbajt kapok! még alig van, de már vakarásszák, hogy mi újság odabent.

2011. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavar...főleg hogy már rendszeresen mozog oda bent...de ha nem érezném akkor sem zavarna :) Mondanám h köszi jól :)


Most ez csak kedves gesztus tőlük szerintem...

2011. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem látok be. - ez jó :-) És igaz.

Direkt azért írtam terhességi kort, mert amikor már mozog, akkor azért van fogalmad, meg akkor már van mit simogatni. Én is 14 hetes vagyok és nincs semmi hasam még :-( Bár simogatni még nem szokták.

2011. jan. 27. 13:36
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy 10 hetes vagyok és elég sokan tudják és senki nem kérdezi hogy vagyok!
2011. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem mondanám ,hogy zavar, csak az a rossz,hogy nem tudom tiszta szívvel rámondani, hogy "köszi nagyon jól", hisz még nem érzem mocorogni, és gyakran azon kattog az agyam, vajon minden rendben van-e vele? Szóval inkább rossz érzés ilyenkor, mert egyből eszembe jut, hogy remélem jól van ő is odabent...
2011. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!