Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csepelen XXI. kerületben a...

Csepelen XXI. kerületben a Kossuth Lajos utcá-rol mi a véleményetek? Most költöztünk ide és egész jó környéknek néz ki. Közel van hozzá a hev megállo is. Jo vagy rossz környék?

Figyelt kérdés
Sok a cigány?

2013. jún. 20. 17:58
 1/4 anonim válasza:

Van kisebbség, de szerintem nem több, mint átlagban máshol. Én 8 éve lakom a Kossuth és az Ady sarkán, de eddig nem volt attrocitásom velük. Nézőpont kérdése, van aki szerint Csepel gettó (többnyire azok mondják ezt, akik máshol laknak), szerintem van ennél jobb is, rosszabb is. Nem egy gazdag kerület, de szerintem közbiztonság szempontjából átlagos. Az autónkkal a ház előtt parkolunk és soha nem nyúltak hozzá, bezzeg az V. kerületben már feltörték és kirámolták.

És az tényleg nagy előnye a kerületnek, hogy a közlekedési dugóktól függetlenül, pillanatok alatt bent vagyok hévvel a belvárosban.

2013. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak annyi mindent hallotam már :)

Azt tudom h a csepel plázánál rengeteg cigány van és nem is olyan biztonságos :/

2013. jún. 21. 10:52
 3/4 i hate this world válasza:

Szia! Sötétedés után ne nagyon tartózkodj kint. :)

Egyébként nem vészes.

2013. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb havi 2x járok Csepelen, voltam már reggel, délután, este is.(sötétedés után) Volt, hogy a plázától átsétáltunk Erzsébetre, volt, hogy a Szent Imre térről gyalogoltunk a plázáig, volt, hogy nem tudtuk hogy merre van a turi, ahová el szerettünk volna jutni, készséggel segítettek a magyar járókelők. Cigányok inkább ott laknak, ahol a hév beér Csepel lakott területére, II. Rákóczi Ferenc útnál, meg ahogy megy a 138-as busz Budatétény, Campona felé, ott is van egy rész(Kavicsos tó, Halásztelek felé). Nappal bent szoktak lenni a városban ők is, Karácsony Sándor utca, piac, pláza környékén látom őket, de általában ülnek a padon és beszélgetnek. Csepelről sok a sztereotípia, pedig közel sem olyan élhetetlen, aminek leírják, és szerintem sok egyedülálló dologgal rendelkezik.
2013. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!