Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csepelen a Kossuth Lajos utca...

Csepelen a Kossuth Lajos utca a víztoronynál milyen környék? Érdemes ott lakást venni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
asszem ott lakik a Tabáni István :D de nem biztos
2010. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

szia!


Minden a közelben van ez jó pont, azonban mindig nagyon forgalmas.

A csepeli etnikum meg nem ott lakik nagyszámban.

2010. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! (Tabáni István ki?) Akkor közbiztonságilag nem annyira vészes? Valószínűleg ott veszünk lakást.
2010. jan. 16. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
(Tabáni István egy énekes egyébként)
2010. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszi. Nem hallottam még a nevét.:-)
2010. jan. 16. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Apum 6 évig lakott arrafelé. Nem olyan rossz környék, bár kicsit panelrengeteg. :) Van a közelben nagyobb bolt, mozi (pláza), étterem, a tömegközlekedés sem rossz (közel a hév)... Közvetlenül a főút mentén elég durva a zaj, bár ez lehet csak az én vidéki fülemet bántja. Összességében nem rossz környék szerintem. Én szerettem odajárni.
2010. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem se rossz környék, mondjuk nem is a legjobb. Engem legalábbis zavarna a zaj. (Én a Királyerdőben lakom, a Szent István úton, és már az is zavar, hogy itt ilyen sok autó jár. De ez csak az én "hibám" : D)
2010. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szia. nem rossz. en a szentmiklosi uton laktam.
2010. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

sziaa.

én a JEdlik mellett lakok,és engem itt is zavar a zaj:D A Toronynál van egy kis kocsma féle,ahol nagyon sok fiatal szokott lenni.talán ez kicsit zavaró lehet.

2010. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Üdv!

Véleményem szerint elég jó környék. Én nagyon szeretem..és valóban elég jó a tömegközlekedés is, egy csomó buszmegálló van, ott a hév, szóval a belvárosba jutás sem nehéz..

Amúgy szerintem, ha oda a béketéri panelok egyikébe költözöl(az is ott van a torony közelébe, ha nem tudnád), az nincs közvetlen a főutak mellett, szóval valamennyivel csöndesebb ott:D tehát a béketér közepe felé:D max néha, meccsek után a csepel szurkolók üvöltözése zavarhatja meg a nyugalmadat>< de ez nem annyira gyakori.

am. ráerősítek én is.. igen, Tabáni ott lakik, és ismerősöm pont vele lakik egy panelba.XD

Különben, utóbbi válaszolótól kérdezném..mért is zavaróak a toronynál lógó fiatalok?:O

2010. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!