Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak! Hogyan kezelné...

Fiatal férfiak! Hogyan kezelnétek egy ilyen konfliktust?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy közösség amiben benne vagy, olyan 20-30 fő, fiúk/lányok egyaránt. Eddig semleges volt a viszonyod a többiekkel, majd az egyik kiscsaj, az az idegesítő, tipikus elkényeztetett "plázacica" hangosan, az egész közösség előtt elkezdene lejáratni azzal hogy irtózik tőled, spiákol ha hozzádér, stb. És ez rendszeresen, tehát nem egy alkalom.


A kérdésem: Mit tennél egy ilyen helyzetben? Hogy kezelnéd ezt a konfliktust?


Hálás lennék a válaszokért. Üdv


2013. jún. 21. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért irtózik tőled? A többiek hogyan reagáltak erre? Mert nem mindegy...
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A konkrét szituáció egy iskolai osztály, kamaszokból (de ettől még hálás lennék a véleményekért). Az ok pedig hogy egy testnevelés óra után az illető le volt kicsit izzadva (suliban nincs lehetőség óra után letusolni). A többiek kezdetben sehogy nem reagáltak rá, de a drága kiscsaj folytatta a hisztijét (félreértés ne essék, akkor már az ok nem állt fent) így a többi lánybarátja is elkezdte.
2013. jún. 21. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

???


Megkérdezném, hogy akkor miért ér hozzám, ha amúgy irtózik tőlem.

Aztán megmondanám neki, hogy tudomásul vettem amit mondott, nem kell többször elmondania. Viszont akkor ha nem tetszik legyen szíves nem hozzám érni meg úgy összességében ne foglalkozzon akkor velem, ugyan is gondolom nem kötelező velem foglalkoznia.


Aztán azt is megmondanám, nyugodtan, szépen, hogy én sem vagyok odáig érte, de én ezt ellentétben vele, nem hangoztatom, mert illetlenség és bőven elég lett volna, ha csak nekem megmondania ha problémája van, ugyanis minden egyéb hisztéria felesleges és csak arra szolgál, hogy felhívja magára a figyelmet. Esetleg tegye ezt máshogyan.

2013. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez korrekt kezelése a konfliktusnak. Az a baj hogy egy kis térben össze vagyunk zárva napi 6-7 órára, és a lány nem az a fajta aki visszafogná magát ha ezt elmondom neki. A nagyobbik baj hogy a drága barátnői is elkezdik ezt a hisztit.


(igazából ez a helyzet a közeli múltban történt, így nem tanácsokra van szükségem hogy mit csináljak, hanem az érdekelne hogy mások hogyan kezelnek egy ilyen konfliktust)

2013. jún. 21. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:

A sipákoló, idegesítő, elkényeztetett plázacicákat senki sem veszi komolyan, legfeljebb a többi hasonszőrű. Az ilyen személyek, viselkedésüknél fogva nagyon zavaróak tudnak lenni, de a - ha szabad ezzel a kifejezéssel élnem - normális emberek mind csak legyintenek rájuk. Még ha egy egész csapat ilyen kezd is el sipákolni, a normális ember azt is egy rezignált legyintéssel és egy lemondó vállvonással elintézni.

Majd megunják és leállnak. Az ilyen embereknek vannak ilyen "mániáik", amelyet egy darabig nagyon csinálnak, de aztán idővel megunják és leszoknak róla.

Én úgy kezelném ezt a konfliktust, hogy rá se hederítek, próbálom figyelmen kívül hagyni. Majd leállnak.

2013. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezném tőle mindenki füle hallatára, hogy:Te figyelj, amikor szarsz a vécén akkor a te seggedből is valami bűzlő ragacsos anyag jön ki igaz?És ha nem törlöd ki szaros marad a te segged is ugye?Ez bebas.zik neki hidd el
2013. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megmondhatod neki, hogy ő is büdöset szarik, ráadásul még ostoba is. És az rosszabb, mert azon ezer tusolás sem segít. És ha így folytatja, nem fog kelleni senkinek. Csak meghágni akarja majd mindenki, szeretni senki sem.
2013. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, Üdv
2013. jún. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!