Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek ezeket a...

Hogyan kezelnétek ezeket a helyzeteket?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 31 éves, de mindenki csak 22-nek néz, aminek örülök is, de nagyon bosszantó , mikor úgy kezelnek, mint egy kis taknyost, bankban, postán, boltban, új munkatársak, akik még nem ismernek sokszor nagyon lekezelőek, kioktatóak velem, és néha már nagyon idegesít ez, mert elfogy a türelmem, és olyant mondok, amit utána megbánhatok.
2011. okt. 7. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sem rosszabb mint az én helyzetem volt 26-évesen .Megkérdezte a férjemtől a buszsofőr jegyváltásnál,hogy a kislánynak van -e diákigazolványa" mit mondjak 4-hónapos terhes is voltam." ráadásul még alacsony és vékony is vagyok csak sajna a társadalmunk úgy kezel minket mint a hülye gyerekeket,még a szavaidra sem figyelnek.Ez van ha ilyen helyzetekbe kerülök akkor valami okosságot kell mondanod,inteligensen kell válaszolnod hogy észrevegyék nem a korától méretétől esetleg anyagi helyzetétől ember az ember.Mottóm az ilyen esetekre: De nagy is az Isten állatkertje!!! de nem ám csak gondolom ki is mondom hangosan."mondhatom csak pár esetben értették meg." NE foglalkozz vele. m.36
2011. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!