Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten az Ázsia Center...

Budapesten az Ázsia Center (és környéke) biztonságos? Veszélyes oda egyedül elmenni?

Figyelt kérdés
7-es busszal mennék

2013. jún. 24. 11:13
 1/5 moonlightsentinel ***** válasza:
86%
lol persze, ezerszer voltam már ott :D Mármint van ott egy nagy főút ott ne szaladgálj át a pirosban, de ezen kívül nem nagyon van ott veszélyes rész :D
2013. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják sokan olyan rettentően veszélyes helynek Budapestet?


Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak: egyáltalán nem veszélyes, nyugodtan menj el egyedül. Az ég világon semmi bajod nem lesz. Én is voltam a múlt héten, egyedül, nőként és még élek :-)

2013. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem biztonságos, tele van szamurájokkal akik lekaszabolják az ártatlan járókelőket és kamikaze járművezetőkkel, akik kerékpárral hajtanak neki nagy sebességgel az embernek.
2013. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem veszélyes, kivéve azt, amit moonlightsentinel említett, a vérszomjas piros lámpán való átkelés xD
2013. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Cak akkor veszélyes, ha bemész az Árúházba!Rengeteg árú,

csalogató vásárlási lehetőség! Ha nem vigyázol minden pénzed ott hagyod.A piros lámpánál tényleg vigyázni kell.

Más veszély nem fenyeget!

2016. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!