Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen önkéntes munkát végezze...

Milyen önkéntes munkát végezzek? Hol találhatok ajánlatokat?

Figyelt kérdés

Munkám jellegéből adódóan nyáron fizetett szabadságon vagyok. Miután pénzt így is keresek, gondoltam ideje lenne visszaadni valamit a társadalomnak, úgyhogy szívesen végeznék önkéntes munkát valahol. Szerintetek mit csináljak? Hol lehet ilyeneket találni?


Ahhoz sajnos nem érzem elég erősnek magam hogy beteg emberekkel foglalkozzak, de szívesen segítenék állatoknak, szívesen tartanék szemináriumokat hátrányos helyzetűeknek, igazából sok mindenre nyitott lennék, az a legnagyobb baj hogy nem nagyon foglalkoztam még a kérdéssel és nem tudom mik a lehetőségek. Előre is köszönöm a segítséget.


2013. jún. 24. 20:37
 1/2 yuda ***** válasza:

Szerintem bármelyik kutyamenhelyre bemész, valami munkát kapnál önkéntesként. Csodálkoznék, ha nem. Legrosszabb esetben rádbíznák hogy sétáltasd őket.

Nézd meg melyik van lakóhelyedhez közel és menj oda személyesen.


Nem tudom milyen végzettséged van, de azért szemináriumokat szerintem csak úgy nem tarthatsz. :D

Az egy szakma.


-vagy itt pl. egy állatkerti önkéntes munka. Ehhez hasonlók biztos vannak.

[link]

2013. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!


Londonban jartam egyetemre szoval az angolom jo, nemetbol is felsofokom van, az uzleti elethez meg a foglalkoztatashoz is van kozom azert, szeminarium kapcsan ilyen dolgokra gondoltam. Valami 4 altalanost is alig befejezett hatranyos helyzetu csoportnak biztosan tudnek ujat mondani.


De jo otlet amit mondasz, szerintem valami allatmenhelyhez fogok jelentkezni, azt szivesen is csinalnam. Meg egyszer koszonom a valaszt.

2013. jún. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!