Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha csinálok ilyet akkor...

Ha csinálok ilyet akkor melyik részével kezdjem?

Figyelt kérdés

Csinálok egyik barátnőmmel egy műsort. Én az állatok(hobbiállatok) tartásával, gondozásával és ehhez kapcsolódó dolgokról fogok beszélni, és tanácsot adni, barátnőm meg smink, tánc, és öltözködésről fog beszélni.

Az lenne a kérdésem, hogy mivel kezdjem én a beszédet? Úgy értem, hogy milyen témával? Pl. állathelyek berendezése? Vagy hogy? Értelmes válaszokat köszönöm szépen előre is, trollok kíméljenek!



2013. jún. 26. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy akit érdekelne ez a dolog, azírjon nekem, és akkor szólok, hogy ha elkészült az első rész. Ez várhatóan holnap lesz. Érdemes legalább egy pillantást vetni rá, még ha nem is lesz hasznos egyesek számára. Pénzbe nem kerül, úgyhogy légyszi írjatok ide, akit érdekel. :)
2013. jún. 26. 18:43
 2/4 anonim ***** válasza:
valami általános, de aktuális témával kellene kezdeni
2013. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami általános bevezetővel kezdd. Pl. manapság nagyon sokan tartanak állatot, a lakásban lakók többnyire terráriumi állatokat, míg a családi házban élők kutyát, macskát. Az állatok azonban nem csak játékszerek vagy dísztárgyak, hanem élőlények, amit sajnos néha az állattartók figyelmen kívül hagynak. A következő műsorban bemutatom, hogy állattartókként, állatbarátokként mi mindenre kell odafigyelnünk...

Ezután beszélhetsz a megfelelő tartási körülményekről, pl. arról, hogy a kutya nem érzi jól magát panelben, mert ennyi és ennyi a helyigénye, mozgásigénye, stb...

2013. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Főleg a 2. válaszolónak! :)
2013. júl. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!