Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg van valami abban a...

Tényleg van valami abban a sztereotípiában, hogy a kelet-európai nők (főleg az oroszok és az ukránok) nagyon szépek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 00:50
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
90%
Igen, nekem is sokkal jobban tetszenek, mint például a feketék, de még az orosz férfiaknál is sokkal szebbek! :D
2013. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem iszonyú rondák.Nyugaton szinte minden kelet-európai nációval találkoztam és pont ezt a kérdést tettem fel magamnak:Ezeken,úgy mégis,mi az ami szép?RONDÁK!A magyar lányokkal együtt.
2013. jún. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ízlés kérdése, de szerintem nagyon szépek. Törődnek az egészségükkel, vigyáznak az alakjukra, nőies ruhákat hordanak stb. Persze nem mindenki, de meg lehet veszni néhányért. És ezt hetero nőként mondom, van bennük valami különleges. Sok a már túl kihívó nő is, de természetesen nem mindenki k@rvás.

Nekem pl a német nők nem jönnek be, túl férfiasak, de a német pasik nagyon 'vonzóak' tudnak lenni.

A legegyszerűbben akkor tudnád megtapasztalni pl az ukrán nőket ha kimennél pár napra. Odessza különösen érdekes és nem is túl drága a kiruccanás a szomszédba, Moszkvától meg biztos olcsóbb.

2013. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!