Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények Dunaújvárosról?

Vélemények Dunaújvárosról?

Figyelt kérdés
- kíváncsi vagyok h jogosan utálom e ennyire -
2009. okt. 16. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
És miért utálod ennyire ha szabad kérdezni?
2009. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én itt élek 30 éve, szeretem, mert minden ehhez a városhoz köt. De tisztában vagyok a hibáival, amiből van nem is kevés. Csak néhány: koszos a levegője, a papírgyár környékén (ha fúj a szél még távolabb is) büdös van, a házak rondák (már azért vannak szebbek is), zsúfolt (a házak egymás "szájában" vannak), alig van munkalehetőség, szórakozni max. 2-3 helyen lehet + a kocsmák, amikből rengeteg van (bár ez nem egyedi), stb. Eközben azonban ott a gyönyörű Duna-part, a fősuli előtt a szökőkút, aránylag jó a közlekedés (a buszjáratok átgondoltak, logikusak, autóval is lehet közlekedni), itt az új élményfürdő, ami egyelőre nem drága és még jó is, színvonalas a sportélet, vannak nagy áruházak (bár abból is több van, mint kellene, Auchan bezzeg nincs...), stb.

Szóval, hogy utálod-e, az teljesen szubjektív, nem a mi véleményünktől függ, hogy "jogos"-e.

2009. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, mert szerintem van egy külön hangulata. Nem ártana pár dologgal felfejleszteni, de nekem csak kedves emlékeim vannak innen.

16L

2009. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
szeretem, főleg a dunapartot(L):) oké ,nem a legtisztább város, de jó a társaság, sok szórakozóhely van:)
2010. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sok szórakozóhely?! van vagy öt darab. máshol egy utcában van ennyi.
2010. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

utolsó válaszadó: nem tudom miről beszélsz. nincs elég szórakozóhely? meg máshol egy utcában van annyi mint itt az egész városban? mivan veled?:D akkor te biztos nagy partyarc vagy ha kevesled ami van.


Ott van: Club Heaven,Mystic,Terminál,Darts,Bal2,Club Nova(volt végállomás)


és ez ami most így eszembe jutott. biztos ezen kivül is van még egy pár. ennyi szerintem meg bőven elég. azért dunaújváros nem budapest ám.:)

2010. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg marha unalmas majd az összes buli, és alig van pár szórakozási lehetőség...csak úgy lézengeni a városba képtelenség mer unalmas...ha meg már buli akkor Campus és Rythm of the night...

22L

2010. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%

Szerintem ez a város jó is meg rossz is egyben...

A jó az az egészbe hogy lehet eljárni discoba ...

A rossz pedig amik mostanába történnek a városba.:(:(

De szerintem mindenki maga dönti el hogy áll hozzá..!

Deszerintem ha ennyire nem szeretsz itt lakni a városba akk költözz el a tanuló vagy akk még várnod kell egy kicsit..:)

2011. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 htr ***** válasza:
legszebb hely a kiserdő és a kertváros
2011. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!