Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti megmernétek csinálni?

Ti megmernétek csinálni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és 2 éve Punk. szeretném befesteni a tarajomat kékre. (apu meg mutter nemengedik..a tarajért is mindig szolnak ha levágatom oldalt.) ti gondoljátok magatokat a helyzetembe.. de komolyan, ti megmernétek csinálni,attól függetlenül hogy komolyabb következménye is lehet?(pl.megvernek vagy valamiXD)

2013. júl. 3. 19:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg igazi punk vagy, akkor meg se kérdezed volna.

12 évesen honnan jött az ihlet? :)

2013. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de aki IGAZI Punk,az lesz.rja mások véleményét.Nem kérdez ilyet,h bemerjem-e festeni a hajam?:D Nem érdekli az,h esetleg beszólnak neki,vagy meg akarják verni.Jah,és a külső csak egy dolog.Úgy is lehet punk valaki,ha nem öltözik bohócnak.
2013. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 jóskapankrakenroll válasza:

az hogy punk vagy nem abban nyilvánul,hogy milyen színű a hajad,vagy van-e tarajod:) jó nyilván a legtöbb punk azért ki akar tűnni.. amúgy az egyik kommentelő hülye.. 12 évesen is lehet valaki PUNK te fos :D vannak akik 12 évesen is rájönnek hogy mi a helyzet -.- .. XD

amúgy szüleidet szard le.énis jövő héten festem be szőke-vörösre :D

2013. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:) ugydöntöttem inkább nemfestem be.. és amúgy az baj ha mulatos zenéket halgatok? ilyeneket: bódi guszti , jolly , meg nota tévén amik mennek :)
2013. júl. 4. 18:36
 15/21 anonim ***** válasza:

Jézusom, 9-es, inkább maradtál volna csendben!

Itt nem "megmer" az ige, hanem "mer megcsinálni". Te jó Isten, hova fajul még a világ!?!?

Harmadik osztályban ilyenért már buktattak minket...

2013. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"ugydöntöttem inkább nemfestem be.. és amúgy az baj ha mulatos zenéket halgatok"


- "úgy döntöttem"

"nem festem be"

"mulatós"

"hallgatok"


- BUNKÓ vagy!!!

2013. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"amúgy szüleidet szard le"


Persze, szarjátok csak le a szüleiteket 14 évesen, utána meg legyetek felháborodva, hogy 18 évesen ki akarnak rakni titeket az utcára.

Ezek a szemét szülők, elvárnak bizonyos dolgokat! Nem is értem, hogy hogy bírjátok. (De azért remélem jó lesz a hajfestéket az ő pénzükből kifizetni...)

2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
asszem a kérdező nem azt kérte tőletek, hogy nyelvtanilag véleményezzétek amit írt...akinek meg b@ssza az agyát, ha valaki elír valamit, nem jó helyen múlatja az idejét..mert ritka helyesírásilag kifogástalan kérdést olvasni errefelé...(magyarfaktos vagyok, leendő magyartanár, és érdekes, nálam nem kellett szívmasszást alkalmazni egy rohadt igekötő tévesztés miatt)amúgy meg nem beszari, hanem 14 éves...kiváncsi lennék, ti meddig mertetek elmenni ennyi idősen...én speciel nem feszegettem a határaimat még ennyire sem, mint a kérdező. Bár szerintem a punkok nem bódi gusztit hallgatnak...és elsősorban nem is a zenéről kell hogy szóljon ez az egész..
2013. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy magyartanárnak készülsz, te sem írsz valami helyesen...
2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen sz*rd csak le azt akinek köszönheted az életedet...végül is...éheztet, nem öltöztet, nem tart el, nem fizeti az oktatásodat, és nem neki köszönhetsz mindent...

Gratulálok...


Egyébként meg merném csinálni, mert a szüleim VÉLEMÉNYE nem érdekel...csak ha kérdezem (de nem szoktam kérdezni...ez már más téma...viszont soha nem lennék ilyen tiszteletlen velük, h "lesz*rom" őket...)

2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!