Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erre szerintetek lenne igény?...

Erre szerintetek lenne igény? Van értelme ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta tudom, hogy állatorvos szeretnék lenni, és most 15 éves vagyok. Az is bebizonyosodott már, hogy értek az állatokhoz, és különleges kapcsolat van az állatok és én köztem. Ez nagyon bénán hangzik, de tényleg így van, és nem csak egy elvarázsolt fellegvilágban élő hülye vagyok. Nagyon sok állatom volt, van, tehát tapasztalatom is van bőven. A lényeg, hogy szeretnék csinálni egy olyan "műsort" a neten, YouTube-on, mint pl. Szirmai Gergely, csak az állatokról, a tartásukról, stb. A kérdésem az, hogy érdemes ilyet csinálni, ha hasznos dolgokat mondanék el benne, vagy inkább mindenki hülyének nézne. Vagy nincs ilyen műsorra szükség a sok gondozásról szóló könyv miatt? Ti esetleg megnéznétek, ha csinálnék egy ilyet? Kérlek, hogy normálisan és őszintén válaszoljatok, trollok kíméljenek. Köszönöm!

2013. jún. 19. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, itt nem csak az, hogy sok könyv, de ráadásul sok videó is van a YouTube-on ezekről. Szóval valamivel ki kell tűnnöd közülük. Legyen egy meghatározó, vonzó stílusod, és csinálj nagyon érdekes videókat, akkor lehet esélyed. :) Meg hát ugye olyanokról is beszélj, amit nem sokan tudnak. Ha ilyen különleges kapcsolatod van az állatokkal, akkor ezzel Te több lehetsz, és megoszthatod az ezzel a képességeddel szerzett tapasztalataidat. Én például hallottam már Szirmai Gergely-ről, de sosem nézem a videóit, mert tudok elemezni, értelmezni egy filmet. De sokan nem tudnak, és ezzel ő segít ezeknek az embereknek. Szóval érted mire gondolok. :)

2013. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van már. A többségük ismeretlen marad, néhányan azért emelkednek ki a tömegből, mert valamit másképp, egyedi, formabontó módon csinálnak. Mivel én lovagolok, csak lovas példákat tudok: pl. Nevzorov, Parelli, Monty Roberts. A lótartással, lóidomítással foglalkozók és ezt tanítók tömegéből ők azért emelkednek ki, mert a módszereik egyediek (voltak, mára már ezernyi követőjük van), és mert a stílusuk is egyedi (aztán hogy jó-e, arról már lehet vitatkozni, de hogy egyediek, az tény).

Ha csak úgy általában csinálsz egy ilyen műsort, aligha fog bárki is felfigyelni rá. Hogy valakinek a nyomdokain indulj el, azt nem javaslom, mert Parelliék követőinek számával is Dunát lehet rekeszteni, és a 98%-uk bohóc. Ha ki szeretnél emelkedni, valamilyen szempontból újnak, egyedinek, formabontónak, különlegesnek, forradalminak kell lenned. És persze jól kell reklámoznod magad.

2013. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és hogy ilyen intelligensen válaszoltatok, nem csak gúnyoltatok. Még elgondolkozom azon, hogy hogyan tűnhetnék ki, és majd esetleg szólok, ha megvan a műsor. Köszönöm még egyszer!
2013. jún. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!