Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnám megvenni a sötétség...

Hol tudnám megvenni a sötétség hercegnője című könyvet Tea Stilton-tól Magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom ezt a könyvsorozatot és már az első 3 részét kiolvastam.Van amit többször is.A negyedik részét nemsokára megveszem, viszont a 4.-részt sehol sem a találom, se a neten, sem a könyvesboltokban.Vagy ha esetleg még nincs magyarul akkor mikor fog megjelenni?

2013. júl. 6. 20:51
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Szia! Már megjelent júniusban, az Alexandrában és Libriben lehet kapni. Legalábbis én ezekről tudok...

A Sötétség hercegnőjéről pedig azt mondják, hogy valamikor télen jelenik meg magyar nyelven.

2013. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi.Ja és elírtam a kérést: viszont az 5.-részt nem találom sehol.De kösz majd résen leszek :)
2013. aug. 16. 16:49
 3/26 anonim válasza:

A Sötétség hercegnője az 5. kötete ennek a sorozatnak és előreláthatóan ha az Alexandra nem szúr el semmit akkor decemberben fog kijönni. Az más kérdés hogy az elején vagy karácsonyra vagy csak év végén,de decemberre várható.

Az eddigi kötetek közül a mostani Erdők hercegnőjét adták ki a leggyorsabban mint a soron következő könyvet. És hát Yara története messze a legszebb+legizgalmasabb mind közül :)

2013. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nahát kedves utolsó Te már olvastad :o!!! Én alig várom hogy elolvassam.Ha minden igaz egy hét múlva a kezem közt lesz Yara története is.Nekem eddig az első tetszett a legjobban , Nives sztorija de nagyon érdekel a többi is.Azt láttam az eredeti , azt hiszem Olasz oldalon hogy lesz egy 6. rész is.:) De jó.Alig várom hogy elolvassam az összeset!!!
2013. aug. 22. 16:21
 5/26 anonim válasza:

Igen lesz 6.kötet jövőre júniusban kb mint idén az Erdők hercegnője..a címe az elvileg Az alvó (regina) királynő lesz.

Ezek mellett további kötetek is vannak:

-Strega delle maree- Az árapály boszorkány (Aquaria)(Kalea és a Korallok birodalmához kötődik)

-Strega delle fiamme- A tűz boszorkánya (Pirea) (Yara és az Erdők birodalmához kötődik)

-Strega del suono-A hangok boszorkánya (Stridoria) (Samah és a Sivatag birodalmához kötődik


októberben olaszok kiadják a 10. könyvet a viharok boszorkányát aki Etheria lesz. itt már boszorkányok a 7 Szürke Boszorkány az ellenség az Öreg Király régi hívei. tehát felsoroltam 4-et és még 3 boszorkány lesz,ami annyit jelent hogy legalább 13 kötetes eddig előreláthatóan a sorozat.

2013. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

Erről az új 10. könyvről még nem sokat tudni csak ennyit hogy viharok boszorkánya Etheria aki valószínüleg Nives és a jég birodalmával lesz kapcsolatban. nem hinném hogy ilyesmi jellemzi a sötétség birodalmát.

További boszorkány: Cyneria, Sulfurea, és egy olyan akiről semmit nem tudni mert soha nem nevezik meg.

2013. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Megtudtam pár információt idő közben a 10.könyvről a Strega del Storms-ról.

A boszorkány itt Etheria a viharok boszorkánya,és valóban Nives és a jég birodalma ellen indít támadást egy soha nem látott méretű viharral. Idő közben Samah és Yara akik a 9.kötet végén nyomtalanul eltűnnek,csapdába esnek és bekerülnek a titkos Castellobliquo várba ami a boszorkányok helye tele varázslattal,elvarázsolt élőlényekkel,csapdákkal. A folyosókon bolyonganak és majdnem felfedik a boszorkányok titkát,ám akkor megjelenik a soha nem látott-hallott 7.boszorkány.

2013. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Összefoglalnám a dolgokat :)


Nálunk a Sötétség hercegnője csúszásban van, hiszen a fél év december elején lejárt,az előző könyv kiadása óta. várhatóan januárban fog megjelenni és lényegében bármelyik nap megjelenhet az Alexandra oldalán.


Összesen 13 könyv lesz,ebből az első 5-nek nem sorolnám fel a címét mert tudjuk, csak a többiét:

-La regina del sonno (Az alvó királynő)

-Strega delle maree (Az árapályok boszorkánya-Aquria) Kalea és a korallok birodalmához kötődik

-Strega delle fiamme (A lángok boszorkánya-Pirea) Yara és az erdők birodalmához kötődik

-Strega del suono (A hangok boszorkánya-Stridoria) Samah és a sivatag birodalmához kötődik

-Strega delle tempeste (A viharok boszorkánya-Ethéria) Nives és a jég birodalmához kötődik

-Strega delle cenere (A hamvak boszorkánya-Cyneria) Diamante és a sötétség birodalmához fog kötődni

-Streghe in aria (A levegő boszorkánya-Sulfurea)

-Never Named Mrs. boszorkány


A boszorkányok lakhelye egy Castellobliquo nevű titokzatos és ismeretlen helyen levő vár. maga a vár nagy és több egyedi,különböző részből áll mint a birodalmak. a vár mindegyik lakhelye más színű és éghajlatú jellemzően az ott lakó boszorkányokra.

Samahot és Yarát a 9. könyv végén mint túszokat elrabolja Stridoria és elviszi a várba fogolyként ahol felbukkan a hetedik titokzatos ismeretlen boszorkány. vándorlásuk során több különböző mágikus élőlény és akadály vár rájuk,míg Ethéria meglátogatja Nivest és a jég birodalmát és hatalmas vihart okoz. Nives azonban beteg erőtlen és bánatos lesz ami lefoglalja,és mire meggyógyul kiderül hogy Ethéria volt az oka de ő közben eltűnt. Yarának sikerül megszöknie a boszorkányoktól és visszatér a családhoz,Vanak nagy boldogságára. Samah azonban fogoly marad és egy titokzatos idegen lesz a cellatársa.

2014. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hú...köszi a sok választ ,sokat segítettél :)
2014. jan. 2. 13:46
 10/26 anonim válasza:
Én úgy tudom,most januárban jelenik meg.És szerintem Nives története volt a legjobb messze,de Yara története sem volt rossz.
2014. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!