Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? Változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Elég hülye helyzetről van szó. Természetemnél fogva nyitott és kedves vagyok mindenkivel, amit elég sok fiú sajnos félreért és biztatásnak vesz. Emiatt sokszor kerülök kellemetlen szituációkba, kézzel írt 2 oldalas szerelmes levelektől kezdve olyan üzenetekig, amelyekben elmondja, hogy mennyire imád és így úgy amúgy mindenféléket kapok és nagyon rosszul érzem magam. Lerázni se nagyon tudom őket, mert a szép szavakat nem fogják fel, azt hiszik, hogy csak azért mondom, mert... tulajdonképpen fogalmam sincs ilyenkor mit gondolnak, mert szép szavakkal ugyan, de azért általában sztem egyértelműen fogalmazok, de nem értik meg. Állandóan írogatnak. Annyit tudok tenni, hogy letiltom őket pl facebook-on, de olyan is van közöttük, aki - fogalmam sincs honnan - de tudja a címem és ő már írt is rendesen levelet. Ilyenkor mit lehet csinálni? Vegyek fel egy bunkó, lekezelő stílust, vagy írjam meg keményen, határozottan, hogy "ember, nem jössz be, szállj le rólam"?
2013. júl. 7. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyira ismerős ez a helyzet..:D

Most szakítottunk a barátommal, rögtön rám szállt 2 pasi is. Az egyik egy cigány, mondjuk a normálisabb fajtájából, de akkor sem érzem, hogy nekünk helyünk lenne egymás mellett, de nem mondhatom, hogy bocsi, anyám kitagadna a családból, ha kikezdenék veled. Pedig ő is beígér fűtfát, hogy vár rám, akármeddig is akarom, és tényleg rossz, hogy cigány, mert lehet, hogy belemennék egyébként.

A másik egy kis nyomi srác, elhívott már mindenhova, ami csak létezik, de mindig hoztam valami kifogást (nagy része nem kamu volt azért), de még utána is hívott. Mondtam neki, hogy nem akarok kapcsolatot, most szakítottam a barátommal, nálam nem megy ilyen könnyen. Lehordott mindennek, hogy milyen ribi vagyok, hogy azt hittem, hogy ő akar tőlem valamit, mert egyáltalán nem így van, a kisujjáig sem érek fel. Ezzel csak magát járatta le, mert tudom jól, hogy járni akart velem, ezt már régen is híresztelte.


Szóval látod, semelyik megoldás nem jobb. Ha elmondod, hogy nem akarod, akkor te vagy a szemét, ha kifogásokkal jössz, akkor meg nem kopnak le.. Most amúgy a cigány srác miatt nem akarok fészre menni, mert tényleg nem száll le, de nem tudok milyen szöveggel jönni már, mert neki is mondtam, hogy nem akarok kapcsolatot már a nyárra (jövőre új város, új élet, semmi értelme egy itteni kapcsolatnak). Én amúgy olyan vagyok egyébként, hogy nem veszem észre, ha nyomulnak. Egy srác is már egyszer rákérdezett, hogy akkor mikor lesz a randink? Mondom milyen randink, van barátom..

2013. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez annyira kellemetlen... most ismét írogat egy fiú, eddig én is találtam mindig kifogásokat (egyik sem volt hazugság), de tudom, hogy nem húzhatom sokáig. Meg fogom neki mondani azt, amit már az elején is megírtam, hogy nem vagyok pasizós típus, és nem is akarok semmilyen kapcsolatot nyáron és nem szeretném, ha bármi reménybe belekapaszkodna, mert nem azért nem bunkóskodom, hogy bátorítsam, hanem mert én mindenkivel ilyen vagyok. Remélem felfogja.
2013. júl. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!