Ilyenkor mibe vannak?

Figyelt kérdés
Van egy tarsasag akik mindig beszologatnak nekunk..suliba ..idegenek. Tegnap pl eljott velunk szembe a csaj amikor tarsasagba volt es erobol neki ment baratnomnek erre baratnom utana orditotta hogy miert kell nekem jonni?erre a csaj:mit pofazol k.rva!v vmi ilyesmi nagyon hangosan. Aztan ma amikor a csaj egyedul volt tobbszor csondbe elment mellettunk es alig mert rank nezni..aztan megint tarsasagba volt es elkezdett orditani h mit nezzuk meg ilyenek.hat en szakadtam xdd am nem tudom mit kene tennunk a baratnommel mert elobb utobb verekedes lesz..mert ha egyedul lesz tuti elkapom a csajt. Mert nagyon nagy arca van..O meg ram kuldi a baratnoit.
2013. máj. 28. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók.


Ha verekedsz te szívod meg jobban.

Nem tudod elkerülni, vagy szólni valakinek?


Osztályfőnöknek például?

Ez azért nagyon gáz.

2013. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tanarok nem foglalkoznak ilyenekkel..es az am is cink lenne..eltudom kerulni de akkor is ok a nagymenok de ha egyedul van kussol.Nem akarok gyengenek tunni.
2013. máj. 28. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Megvered, rá pár napra elkapnak, kétszer annyira megvernek, és ez így fog menni amíg valaki meg nem szívja és akkor leállnak arra alapozva, hogy hát nem akarják ők is megszívni. Csak, hogy melyik fél fogja megszívni? Általában az, aki kezdte a verekedést.


Vagy provokálj ki verekedést, úgy, hogy megüssön a suliban, és menj szólni rögtön, vagy ne csinálj semmit. De sosem te ütsz először.

2013. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez joo:D koszonoom:D
2013. máj. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!