Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre,hogy már annyira sok a bunkó ember..

Most végeztem el a szakközép iskolát,s lám már nem vagyok annyira stresszes koránt sem,mint ezelőtt!!

Az osztályomban volt egy csomó arc,aki beszólt,én meg nem vagyok olyan,hogy hagyjam magam,s ez nekik nem tetszett..ezért az ő barátaik sem szóltak hozzám csak 4-5-en..

Az egyik barátnőmnek eladtam egy ruhát,ami nagy volt rám..el is vitte,csak épp a pénz nem akar ideérni tőle..!!!!

Írkálok neki a facebookon,hogy mikor jár erre,mert még nem fizette ki a ruhát,és látom,hogy fent van,de nem ír vissza!!! Mit tennétek? Összevszni akarok vele,de azért mégiscsak 4000 forintomba került nekem is a ruha..


18/L


2013. júl. 9. 19:13
 1/4 anonim válasza:
Ne a facen irkálj neki azzal nem vagy előbbre,ha tudod hol lakik, járj a nyakára, vagy fizesse ki a pénzed vagy adja vissza a ruhát, de még az is megoldás ha megegyeztek hogy a ruha áráért adjon valamit amit esetleg te tudsz használni! Lényeg a személyes kontaktus! Ha üzlet akkor csak személyesen!
2013. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a FB üzenetrendszer egy rakás fos. Lehet nem is látja, hogy írtál! Hívd fel és kérd vissza a ruhát:


"Szia xy!"

"Kellene a pénz a ruháért, holnap tudnunk találkozni valahol?"

Ne hagyd magad lerázni. Ne legyél balek.

2013. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már FB, akkor írd ki, hogy "VALAKI tartozik nekem, jó volna, ha mielőbb megadná, máskülönben kénytelen leszek megnevezni az illetőt." És mikor erre -nagy sértődötten- előkerül a kis enyveskezű, akkor mondd nagy meglepve, hogy "jaaj, hát nem rád céloztam, valaki tartozik nekem egy nagyobb összeggel. de ha már beszélünk, akkor most megegyezhetünk, hogy mikor/hol adod meg te is"


Nehogy te legyél még zavarban, amiért elkéred a SAJÁT pénzedet. Legyen zavarban az, aki be akar csapni, sunyiskodik.

2013. júl. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tuti látja,mert csak annyit ír rá,hogy ok,viszem...

Már szégyenlem,hogy minden nap írok neki és nem képes ennyi emberségre!!

2013. júl. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!