Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HANDKAMMER JADE. Hol van?

HANDKAMMER JADE. Hol van?

Figyelt kérdés
Mindenki keresi, és én is aggódok érte.:(
2013. júl. 11. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
eltunt? olvastam askon hogy "nincs rola hir". szerintem amugy ul az egyik baratnojenel es ezzel akar meg menobb lenni hogy o eltunt.
2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Pestre jönnek fel keresni más városból...:(
2013. júl. 12. 00:04
 3/15 anonim ***** válasza:
uristen. mert vagy ennyire oda erte? :o
2013. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan szeretik rajtam kívül.
2013. júl. 12. 00:18
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
de mit szerettek benne... csak egy kis r.banc
2013. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezért lett valószínűleg öngyilkos. Követett el hibákat, csak azért fújták fel, mert híres. Sokkal durvább dolgokat tudok másokról.
2013. júl. 12. 00:29
 7/15 anonim ***** válasza:
mirol beszelsz te? xdd dehogy lett ongyilkos. eskuszom nemertem mert kell maris a legrosszabbra gondolni.
2013. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Jadee Handkammer

6 órája

EMBEREK! NEM TUDOK VISSZA ÍRNI,LÁJKOLNI,KOMMENTELNI,JELÖLNI ..!!!30 napra levagyok tíltva!! NEM KELL BESÉRTŐDNI !!

2013. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ezt nem ő írta ki, írták az askján.:)

[link]

egy fiú válaszolgat a kérdésekre, gondolom Jade ismerőse.

2013. júl. 12. 01:12
 10/15 anonim ***** válasza:
ez annyira szánalmas...mármint ez a felhajtás...múltkor is láttam 1 csajt. azt is állítólag egy srác addig idegelt, hogy "felvágta az ereit"...rá 4 napra egészen véletlenül újra előkerült a csaj a netről...az a szomorú, hogy ha valaki már 4 órán át nem válaszol meg egy kérdést askon, egyből elkezd terjedni a hír, hogy elrabolta az orosz maffia meg a pedofilok...és közbe igazából senki nem is ismeri...meg ez a feltörte valaki az askját...sok naív ember elhiszi, hogy valaki letölt egy alkalmazást, és megnyomja a feltörés gombot, és már kész is...dehogy ennyi...nyilván ha ezek a nyomorék netceleb senkik nem azzal szórakoznának hogy egymásnak adogatják meg a jelszavukat, hogy most más válaszol nálam a kérdésekre, akkor más nem menne bele...és ez később mekkora poén, hogy az összes s*ggnyalóm aggódik értem, mert csak elment valakivel találkozni, másik nyomorék meg elterjeszti hogy meghalt...az ilyeneket ki is röhögném, ha egyszer tényleg bajbakerül...akkor szórakozhat ezzel...népszerűségből.
2013. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!