Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek netceleb?

Hogyan legyek netceleb?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nem vagyok népszerű, nincs sok barátom. Mindennap nézegetem az interneten őket pl.: Varga Ricsi, Jade Handkammer, Si Shen stb. Egész nap csak itthon ülök, zenét hallgatok és tanulok.. Mikor kedvem támad elmenni valahova hülyéskedni, nincs kivel elmennem és egyedül meg annyira unalmas hogy el is megy mindentől a kedvem :/ A "netcelebek" meg mindennap 50-70-en elmennek valamerre együtt, sokat hülyülnek stb. Én is úgy akarok élni, mint ők!

2013. jún. 12. 12:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Nem értelek...most akkor netceleb akarsz lenni, vagy igaz barátokat szeretnél? A kettő nem ugyan az. Mellesleg ha nincsenek barátaid, annak oka van.....de attól, hogy netceleb leszel és sokan akarnának menni veled minden hova, nem biztos, hogy te jól éreznéd magad.
2013. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából mind kettő.. Ha netceleb lennék szerezhetnék barátokat és tisztelnének az emberek. Tudom, értelek. Néha én sem értem magam, de nem látok más lehetőséget, és én élvezném.
2013. jún. 12. 13:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Netceleb... az komoly dolog. Inkább tanulj, és érj el valamit az életben, mert netcelebnek lenni: SEMMI.
2013. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ne netceleb akarj lenni, azokra max a 10-15 éves felszínes kislányok néznek fel. Inkább tűz ki magad elé egy nagyobb célt, amiért az értelmes emberek is felfognak rád nézni. Pl kezdj el komolyabb szinten rajzolni, tanulj valami hangszeren, sportolj, iratkozz be dráma szakkörre, vagy csak légy kitűnő tanuló.. tehát keress valamit amibe tehetséges vagy. Hidd el, te sokkal többre fogod vinni az életbe mint Jade vagy a többi netceleb. :)
2013. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
naponta kenj magadra több kiló sminket, rakd ki a melled, csinálj magadról 1423 képet naponta és tedd fel facebookra, állítsd be hogy követhessenek ennyi kb.
2013. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kozul maximum Shenit van miert irigyelned. :)

Komolyan olyan akarsz lenni, mint Jade? Soha, egyetlen tartos es igazi baratsaga nem lesz, nem hogy kapcsolata. :)

2013. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kik ezek? A google valamilyen gyerekeket hoz ki ezekre néhány oldalban, de hol van ez a celebségtől?
2013. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
jaaah tedd félre a pénzedet pschiologusra..szükséged lesz rá..1.nem jó net celebnek lenni mert állandóan kritizáll a nép több mint fele..és 1 jó nagy büd/ö/s kur/v/ának néznek majd..ezt akarod elérni??ink legyél 1normális mai gyerek..sztm kezdj el barátkozni..legyél barátságos..de azért figyelj oda ;))
2013. júl. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
amúgy se hívnának sehova...ezekkel se találkozik a kutya se, csak milyen jó hozzászólni Magyarország másik végéből arra, amikor valamelyik ki írja, hogy ki jön ma Westendbe? és akkor ÉÉÉÉN...közbe életedbe nem voltál még ott, mert 12 évesen Szeghalmon laksz, és egyedül nem is engednének buszraszállni...:D szóval a s*ggmyalás az nem egyenlő azzal, hogy felnéznek rád...
2013. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tedd ki a csöcsöd ;)) sok sikert :D
2013. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!