Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homofóbok miért kötnek még...

A homofóbok miért kötnek még abba is bele, hogy a melegeknek külön szórakozóhelyük van?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a hozzáállást, és ezt a primitív ostobaságot.


A melegeket elüldözik egy szórakozóhelyről a homofóbok, ha meglátják, hogy fogják egymás kezét, vagy együtt táncolnak, mulatnak, vagy netán 1-2 csók. Mondván "fúj b..zik, tűnjetek el innen" stb. Még a veréstől is félni kell néha.


Viszont azon is problémázik sok homofób, hogy miért van a melegeknek külön szórakozóhelye. "Mert heteróbár akkor miért nincs? ez kirekesztő".


Homofóbok!! Minden provokálás nélkül kérdezem: miért kell nektek ezt csinálni? A melegek nem szórakozhatnak, sőt tagadják is le egymást, ti meg még abba is beleköttök, hogy miért alapítanak pont emiatt külön szórakozóhelyet?

Miért nem tudtok a saját dolgotokkal/életetekkel foglalkozni?


Miért kell beszólogatni?



2013. júl. 16. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A homoszexuálisoknak való szórakozóhelyeket csak viccekben szokták emlegetni, de nyugalom kedves kérdező, senki nem akarja lángszóróval lerombolni...
2013. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is azért mondtam, csak néha nem értek egyes embereket.
2013. júl. 16. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MRC31 ***** válasza:
24%
Gondolj bele, a legtöbb nő irtózik a pókoktól, egerektől, csótányoktól miegymástól, a legtöbb férfi meg a homosexualitástól. Egyszerűen ott van a génjeikben. Szeretném ha ebbe belegondolnál, nektek természetes, oké, másoknak nem. Heteroként nem problémázok azok ha van meleg-bár, nem megyek be oda, probléma megoldva.
2013. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem igaz, amit az utolsó írt. Mediterrán országokban sokkal elfogadottabb a homoszexualitás, nem irtóznak, nem undorodnak, csak simán elfogadják. Ez ilyen jó kis magyar szemellenzős nézet, hogy 'fúj b..zik'. És nem tudom, miért nem a saját életükkel foglalkoznak. Talán mert az annyira nyomorult, hogy valamivel kompenzálni kell.
2013. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Én sosem hallottam senkit sem hőbörögni azért, mert vannak b*zibárok...
2013. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

"Gondolj bele, a legtöbb nő irtózik a pókoktól, egerektől, csótányoktól miegymástól, a legtöbb férfi meg a homosexualitástól. Egyszerűen ott van a génjeikben."


A felsoroltak közül egy sem genetikus.

2013. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy a meleg szórakozóhelyekre bemennek a heterók is kíváncsiságból.

Én is voltam, mert a műsort meg akartam nézni, soha nem láttam még transzvesztita showt.


N

2013. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"senki nem akarja lángszóróval lerombolni..." ha lángszóróval nem is, Molotov-koktélokat dobáltak 2007-2008 környékén beléjük :S
2013. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!