Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek közterületen a...

Mit tehetek közterületen a nyugalmamat zavaró fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Egy betonozott focipályával átellenben lakom, ahol minden áldott nap 6 órától este fél tízig focizás és a "vele járó" ordítás, füttyögés, hangoskodás, trágár beszéd folyik. Már elviselhetetlen hogy nekem zárt ajtók, ablakok mellett kell élnem és a harminckét fokos szobába kell bezárkóznom a suhancok miatt. Van amikor este kilenckor jut eszükbe hogy focizni kellene, amikor szóltam nekik természetesen még inkább csinálták. A rendőrségtől kértem segítséget, de kár volt. A segítségük lényege az volt hogy ezt nekem el kell tűrnöm mert ez egy közterület amit nyugodtan használhatnak. Valóban nem tehetek semmit? Akkor mindneki azt csinál amit akar?????
2013. júl. 17. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Én abszolút megértelek, de sajnos tényleg azt kell mondanom, hogy egy focipálya arra való, hogy a fiatalok (vagy bárki) ott focizzanak, játszanak. Hogy lehetne őket onnan kitiltani??

A leírásod alapján igazából semmi rosszat nem csinálnak, nem használják rendeltetésellenesen a közterületet, hanem pont arra, ami miatt azt a pályát odaépítették. (A trágárság más dolog, az bunkóság, de nem jogellenes...)


Szóval, én tényleg sajnálom, mert sejtem, hogy mennyire megkeserítheti ez az életedet, de nem tehetsz semmit. :(

2013. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Az egyetlen, amit tehetsz, ha elköltözöl. (NEM kötözködés)


Ugyanis egy focipálya arra való, hogy ott focizzanak. A foci nem olyan dolog, ami hang nélkül megy, az a természetes, hogy közben hangosak a fiatalok.

Amig este 10-ig befejezik, addig nem reklamálhatsz.


Azt nem tudom elképzelni, hogy annyira hangosak lennének, hogy az út túloldalán nyitott ablak mellett ne lehessen elviselni - de az egyéni érzékenység eléggé változó.


Mellesleg abban nem találok semmi kivetnivalót, hogy sportolnak.

2013. júl. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sport ellen nincs is kifogásom. De amikor este kilenckor érkeznek meg focizni hát....nem tudom ki mennyire tolerálná. Fáradt melós nap után, meleg lakásban. két kisgyerekkel, akik akkor már alszanak (aludnának). Azért köszi a válaszokat.
2013. júl. 17. 07:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Engem meg a repcsik zavarnak,meg a szomszéd fűrészelése vasárnap reggel, meg a buszos szomszéd,mikor hajnalban indul úgy a döglődő buszával stb.. Ez van.

Maximum indítványozhatod,hogy valami lakógyűlésen,hogy javasolják az megfelelő szerveknél hangszigetelő fal felépítését a pálya környezetében,de nem tudom ez mennyit segítene..

2013. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A fotbalstadion is azért épült, hogy focizzanak benne, mégis estére be van zárva. Ott is az a segg önkormányzat kellene vegye kézbe az ügyet, kerítse be (mert nappal kisgyermekek is odabotorkálhatnak és megsérülhetnek) és este zárja be. Ha valamit rendeltetésszerűen kell használni, azt rendeltetésszerűen kell kezelni is. Ott idáig egy közterület gazdátlan, elvadult, családellenes része található.
2013. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igazad van minden bekerített sportra szolgáló helyet nyitni zárni szoktak akkor ezt miért nem lehet?
2013. júl. 18. 17:21
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves masodik te ilyen könnyen költözködsz? Irigyellek ezért. Egyébként azt hiszed nem jutott eszembe? Ha ez ilyen egyszerü volna...
2013. júl. 18. 17:25
 8/8 anonim válasza:

17/F


Dikk az tipikus öreg :D Figyelj ne mond hoyg nem voltál fiatal ! Nem csináltál baromságokat ! Szard le őket ..Füles be és hallgas korodbeli zenét :D Hagyd a p*csába had igyanak káromkodjanak.. Mellesleg télen énis ien helyeken nyomulok és gec/nagy élmény .... Ne álj be a középkori emberek világába menj le hozzájuk 1 üveg házi pálesszal kináld meg őket..sztem bebasznak és oda nem mennek többet ha ott maradsz velük bulizni ;) Ezt javaslom lógj velük és elmennek onnan és soha nem látod őket :D

2013. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!