Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is meg kellene...

Szerintetek is meg kellene kérdeznie tőlem, hogy nem zavaró e ez nekem?

Figyelt kérdés
Majd két éve már egy olyan helyen vagyok albiban, amiről más témában már írtam itt. Nem is albérlet, egy kollégiumi rész. Az elmúlt két hónapban, olyan sűrűn van fent lakótársam barátnője, hogy az inkább már nem is vendégségbe jár fel, hanem itt lakik. Megvan neki is ágyalva a lakótársam szobájában, pl és szinte az egy emelettel lejebb levő saját szobájában szinte alig van. Amikor ide jöttünk és elrendeződött, hogy én ebben,ő abban a szobában vagyunk, nem igazán volt ez, hogy bármelyikünk is állandóra szinte idehoz egy csajt lakni. Közös a zuhanyzó, a wc, az előtér, és zavaró, hogy már gatyába férfi léttemre ki semmerem menni, mert kint lehet, és nem akarom zavarba hozni ezzel. Mi a véleményetek? máshol már leírtam, hogy egy év telt el mire felfogta társam az átthallatszó kefélés zajait is, most úgy tünik odafigyel.
2013. jan. 14. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mászkálj gatyában nyugodtan, ha zavarba jön, az ő baja.
2013. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az is zavaró, hogy ez a kényelem. hogy odalent már tényleg ritkán vannak, csak itt vannak állandóan. lent meg a két lakótársa a csajnak jót nevetnek, ők nyugton vannak. ezt ti néha így megpedzenétek, vagy mondhatja, hogy semmi közöm hozzá.
2013. jan. 14. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem mondjuk ez sosem zavart, én is hazavittem a barátaimat, barátnőim is (hárman éltünk) Volt aki tényleg szinte ott élt. A saját szobájában mindenki azt csinál amit akar. Az is teljesen mindegy hogy a szomszédot, vagy őket hallgatod, szerintem :)

Nyugodtan mászkálj ki, miért ne tennéd? Ha nagyon zavar beszélj vele. Költözz el, vagy költözzön el. Bár szerintem nem sok olyan lakótársat találsz, aki nem viszi fel a barátnőt.

2013. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak ezt nem értem, hogy vagyis értem, szóval ne nézzetek hülyének, tudom, hogy kényelmesebb saját szobájába enyelegnie mint lemenni őneki a csajhoz, csak szerintem ilyen ötven ötven százalék alapon ő is lehetne a csajánál néha.
2013. jan. 14. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg, hogy legyenek nála is. Vagy ha van barátnőd akkor akár ő is elejtheti, hogy holnap nálam leszünk, mert még rám un a lakótársad. Vagy ha most nincs is barátnőd, de egy haverod aki fel szokott menni is beszólhat egy ilyet. Ebből venniük kell a lapot
2013. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Le kéne ülni megbeszélni, és közösen kialakítani valamiféle rendszert. Másfelől: ha neked lenne barátnőd, valószínűleg te is szeretnél vele minél többet együtt lenni, és lassan te is beköltöztetnéd a szobádba, szóval szerintem csak az együttélés alapvető szabályait kéne tisztázni, egyébként meg a saját szobájában mind

enki nyugton van.

2013. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hozzákell tenni, hogy én kb egy éve már úgy viseltem el ezt, hogy ők csak szeretők voltak, csak szerintem belátta végül, hogy ő is szereti a csajt nem csak a csaj őt. én toleráns vagyok, voltam, csak amikor a dugások hallatszottak át. most meg a vihogások, valahogy nem vígasztal ez az egész. nem irigykedek, csak ha ez a rész az enyém és az övé, és tudja, hogy már komoly a kapcsijuk, igen is néha lemehetne ő is aludni oda. szerintem ez így lenne tisztességes, és nem a kényelmet néznie hogy itt nem kell odafigyelnie, mint lent kéne a csaj lakótársaira. értitek?
2013. jan. 14. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Cseréj lakást a csajjal vagy o is lányokkal él?
2013. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
persze ő lányokkal él egyik szoba az övé a másikban két csaj van. igazából nem is értem hogy éri meg neki fizetni, ha alig van ott szinte tényleg csak átöltözni megy le kis túlzással. de hogy itt legyen állandóan szal mellette másik szobában, nem biztos, hogy ezt akarná a srác. bár azóta már lehet. csak ahogy most megfogalmaztam magamban. ez olyan mint egy nem kért jótevő, okés, hogy van, jót akar, de nem kérte senki. és szerintem nem mindegy, hogy két ember lakik valahol vagy három.
2013. jan. 14. 14:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Ültesd le a srácot és beszéljétek meg. Mindent meg lehet beszélni :)

Egyébként nálunk is úgy indult a dolog, hogy a páromék ketten laktak, aztán odaköltöztem én, aztán a másik srác barátnője is. De mindent megbeszéltünk, felállítottuk a szabályokat (például hogy közös helyiségekben senki nem mutatkozik hiányos öltözékben, kivéve persze ha fürödni megy), így tiszta helyzet állt elő. Ha bárkit bármi zavar, azt azonnal mondja. Mert lehet, hogy illene a másiknak megkérdezni, de ha alapból nem jut eszébe, akkor az ember hiába duzzog magában, attól tuti nem lesz jobb, sőt.

2013. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!