Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor mindig félnem...

Síva36 kérdése:

Most akkor mindig félnem kelljen az utcán? (Bocsi ha rossz kategória)

Figyelt kérdés
Szóval az a szitu,hogy szeptembertől zenesuliba is fogok járni,ami a sulitól úgy nagyjából lehet egy 400-500m-re.Ezzel így semmi baj sincs,csakhogy ott a zenesuli mellett lehet szerintem egy ilyen napközi fogyatékosoknak.És múltkor mikor arra jártam láttom ám,hogy ez tolószékes akinek látszik az arcán,hogy fogyatékkal él,ott hőbörög,meg a társai akik valamiféle értelmi fogyatékosok lehetnek.És rángatják a kerítést meg néha "kkiszöknek" az utcára és akkor ugyanott csinálják ezt.Én így félnék,mert kitudja bármikor megtámadhatnak vagy valami...Másik útvonal meg nincs a sulinktól...De most mi tévő legyek,emberek?

2013. júl. 20. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
igen
2013. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
vigyél magaddal egy farönköt, azt ha megtámadnak felnyomod nekik.
2013. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
12:48 te azért írsz minden kérdéshez valami hülyeséget, mert le akarod nullázni magad?
2013. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha értelmi fogyatékosok, akkor nem valószínű, hogy jól tudják kontrollálni a mozgásukat és a reflexeik se lehetnek jók, szóval nem karatemesterek. Ezért valószínűleg ki tudod védeni, vagy elszaladni, ha probléma lenne. De valamilyen küzdősportot tanulni sose árt.
2013. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Taekwondozok xd
2013. júl. 20. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
akkor szerintem nincs félnivalód.
2013. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fogyatékosok nem veszélyesek csak furcsák ,logikátlanul viselkednek, de ritkán agresszívek idegenekkel ok nélkül. Akkor ki se engednék őket.
2013. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
akkor meg mit parázol rúgd állon őket ha erőszakoskodak :D
2013. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!