Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Justin Biebert miért b*zizza...

Justin Biebert miért b*zizza le mindenki? A külföldiek is? (egyébként nem vagyok fan, csak a Beauty and the beat számát ismerem)

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Még Bon Jovi is megmondta, hogy egy köcsög.
2013. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na de akkor köcsög, nem b*zi :D az a baj, hogy ma már a b*zit a köcsögökre mondják...
2013. júl. 24. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálják ezt, mert fiatalon kezdett el énekelni, és elég vékony hangja volt, és kisfiús kinézete, amikkel többnyire szerelmes dalokat énekelt. Plusz nagyon sokan irigykednek rá a sikere és a pénze miatt. Ezen kívül mostanában kezd egy kicsit "elvadulni" a stílusa szerintem. Sportkocsikra szórja a pénzét, beszólogat, tetováltat, hülye öltözködése lett stb.


De ez csak az én véleményem. Én sem szeretem, sosem hallottam egyik számát sem. Talán azt, amikor egy medencében énekel. Én egyszerűen nem foglalkozok vele, és nem is köcsögözök. Eléggé undorító emberi viselkedés ez.

2013. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
második: hát az, végülis nem is ismerik...
2013. júl. 24. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként talán még azért is utálják, mert imádják a lányok, és más értelmben, de "minden lányt megkaphat magának".


Én nem szeretem a dalait, mivel abszolút nem hallgatok ilyen stílusú zenéket. Viszont, nem hiába lett sikeres és híres, tehát azt nyugodtan el lehet ismerni, hogy tehetséges.


Azért, mert valaki valahogy kinéz, vagy más vallása van, azt nem szabad elítélni, rasszistának, antiszemitának lenni. Ellengben, ha ilyen drogos, iszákos, Lindsay Lohan stílusú, barom lenne, akkor nem is bánnám, hogy valaki leköcsögözi, de nem csinálta ezt, remélem, nem is fogja.


Ha már itt tartok, péládul egy meleg embert sem fogok utálni, vagy leb*zizni addig, amíg nem kezd k*rvásan viselkedni, vagy botrányokat okozni. Ha normális, akkor nekem igazán mindegy, hogy meleg, vagy zsidó, vagy akármi.


Nagyon sok ostoba, buta ember van. Főleg a fiatalság körében. Erre az oldalra is rengeteg ostoba válasz érkezik, mert tele van 14-15 éves kis unatkozó, tanulatlan, erköcsltelen gyerekekkel, akik sz/rt sem tudnak az életről és a világról. És egyre több ilyen fiatal lesz. Én komolyan aggódom a társadalom miatt a későbbiekben.


Persze most nem azt mondom, hogy mindegyik ilyen, mert vannak normálisak közöttük. De aki azért jön erre az oldalra, mert unja magát, akkor az szégyelhetné a p*fáját. Mert semmit nem tud, és arról ír, ami a kis butuska agyában megfogalmazódik.


Az én gyerekkoromban kemény nevelés, jó tanulás volt. Nekem egyetlen percem sem volt, amikor unatkoztam. Talán azért értek ilyen sok mindenhez, mert autodidakta módon, ami tetszett, azt elsajátítottam, vagy érdeklődtem iránta.


Sosem voltam tehetséges, csak szenvedélyesen kíváncsi, minden iránt. A világ iránt.


Hát nem tudom, igazi sztárnak szerintem azt lehet hívni, aki tehetséges, és nem a pénz miatt csinálja, hanem hogy az embereket szórakoztassa/zenéljen. És mivel Justin Biebert sem ismerem, így nem mondok/mondhatok(erkölcsileg) rá semmit.

2013. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hát igen, a fiúk nem szeretik Justin Biebert, gondolom mert minden lányt megkaphat, sok pénze van, és érdekes, hogy miket mondanak róla, pedig nem is ismerik, azzal persze nem foglalkoznak, hogy mennyit segít, mennyit adományoz. Hát ige, vannak ilyen emberek, ezeket elítélem...
2013. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%
Nekem bejön Justin Bieber stylusa/zenéje és fiú vagyok és van barátnőm
2013. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
utolsó: remélem hogy ezt nem gondoltad komolyan O.O
2013. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

JON BON JOVI, és nem Bon Jovi!! A Bon Jovi az egész együttes! Ezt jegyezze már meg a világ!

Amúgy s*ggf*jnek nevezte, mivel Justin órákig váratta a rajongóit, És Jon Bon Jovi szerint ez a tiszteletlenség hiánya, ők valóban akkor kezdik a koncertet, amikor kell. Nem csak Biebernek szólt be emiatt, de Axl Rose-nak is pár évvel korábban, szóval Jon Bon Jovi esete kicsit más, mint amikor valaki csak úgy leb**za. Mert amúgy kétlem, hogy akik ezt teszik, azok komoly megfontolásból teszik. Én egyáltalán nem szeretem Biebert, de leb**zni szerintem gyerekes. Sokan azt mondják, hogy milyen ruhákat hord, stb. Épp azért hordja ezeket, mert ő nem divatot teremt, hanem követi azt, hogy fiatalos tinisztár legyen. Pont ez a lényeg, hogy nem igaz, hogy a fiúk nem öltözködnek így. Nagyon sok fiú hord mostanában iylen ruhákat, ami lehet, hogy kár, de tény. JB előtt is így volt, ő alkalmazkodott hozzájuk, és nem fordítva. Sajnálatos, de ez van.


20/L

2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!