Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fővárosok, vagy a városok a...

Fővárosok, vagy a városok a szebbek?

Figyelt kérdés
Ti mennyire adtok arra igazat, hogy a fővárosok szebbek, mint a sima városok/faluk? Itt nem csak Magyarországra gondolok, hanem az összes országra. A fővárosok, vagy a városok szebbek szerintetek?

2013. júl. 25. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a városok.. azok természetesebbek.. nyugodtabbak, jobban bemutatják az ország kultúráját. A fővárosok pedig csak arra törekednek erőltetve, hogy szépek és pompásak legyenek, nekem az nagyon mű :/
2013. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én is a városokat szeretem. Tágasabbak, szebbek. A főváros nekem túlzsúfolt, beláthatatlan.
2013. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapest pl. oszlik.
2013. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fővárosok és a nagyvárosok zsúfoltak, és a múzeumokon és műemlékeken kívül nyomornegyedeik is vannak. Aki nem szereti a zsúfoltságot, a tömeget, és akinek nem annyira fontos, hogy egy városban sok szórakozóhely legyen, annak általában jobban bejönnek a kisebb városok.
2013. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!