Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan városok...

Tényleg vannak olyan városok Európában, ahol senki nem botránkozik meg azon, ha egy azonos nemű pár kézen fogva sétál az utcán?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Angliában teljesen általános. Hollandiában is.
2012. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Angliában? Ez meglep.
2012. aug. 2. 01:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fejlettebb európai és amerikai városokban nem egymást szokták nézegetni, és megszólni az emberek.


Ha velem szemben akár Budapesten ilyen pár jönne, nem botránkoznék meg, sőt, valószínűleg észre sem venném.


Nem egymás leszólásával kell(ene) folyton foglalkozni.

2012. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahol normális emberek élnek, akik nem a másik iránti gyűlölködéssel vannak elfoglalva. Engem sem érdekelne, egyáltalán, éppen ugyanúgy, mint ahogy az sem érdekel, ha különböző nemű ember együtt sétál. Az ő dolguk.
2012. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nincs
2012. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. De miért is kellene megbotránkozni? Az ország civilizáltsági szintjével szorosan összzefügg. Hol nem lehetne azonos nemű párnak kézen fogva járni? Hol nem lehet melegfelvonulás? Mondjuk a Balkánon: Romániában, Szerbiában, Bulgáriában, vagy még Oroszországban meg hát intenzív tiltakozás Magyarországon is... (mert Balkán vagyunk?) Más, nálunk boldogabb és műveltebb vidékeken meg lehet. Mi következik ebből?
2012. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Meg se haragudj, de én ezekből az undorító magamutogató melegfelvonulásokból nem kérek.

Ha normálisan, kézen fogva megy egy homoszexuális pár, azt még tolerálom, de ne kezdjék el nyalni egymást a szemem láttára(ennek egyébként heteroszexuális pár esetében sem örülök).

2012. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De lehet így általánosítani, hogy a Nyugaton ennyivel elfogadottabb?

Hiszen annyira más Bécs, Berlin, Párizs, London, Madrid...

2012. aug. 2. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most miért ismételjük meg önmagunkat? Igen, lehet... Máshol (nyugatabbra) van melegházasság? Van. Keletebbre van? Nincs. Miért, mert arrafelé toleránsabbak vagy errefelé? Szerinted?
2012. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van. Ha jól tudom, a spanyolok engedélyezték a melegek házasságát.
2012. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!