Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csendes, visszahúzódó lány...

Csendes, visszahúzódó lány vagyok, hogy legyek nagyszájú, laza, a társaság lelke?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.most kezdtem a középsulit és még nem találtam bnőket
2009. okt. 22. 18:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Miért lennél nagyszájú "menő"csaj,önmagadat add!Hidd el,lesz olyan aki szintén olyan csendes,mint te,és jól kijöttök majd.
2009. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, introvertált alkat vagy, és ezzel nincs semmi gond a világon. Most tanulok erről személyiséglélektanból, és egy biztos: ezen nem lehet változtatni. Ne is akarj, úgy vagy jó, ahogy vagy. Keresd olyanok társaságát, akikkel jól érzed magad, és nem érzed magad kevesebbnek azért, mert nem vagy olyan harsány!
2009. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Régen én is ilyen voltam, de idővel egyre inkább kinyíltam, nyitottabb lettem. Igazából nem tudom megmondani, hogy ez minek köszönhető, de én is gimnáziumban változtam meg. Ne keseredj el, biztosan megtalálod te is a barátnőidet.
2009. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18.22-es: azért mert itthon igazából ilyen vagyok.nemtom vhogy 2 énem van...vagy nemtom :)
2009. okt. 22. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ezzel probléma talán még mindig kicist gond.. de csak a suliban vagyok visszahuzodobb a sulin kivüli barátaimmal és itthon nagyszájú vagyok és lazább. próbálj változnii énis probálok ;))
2009. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
ált azok az emberek akik másnak akarnak látszódni mint akik mert úgy akarnak menőnek látszódni, azokon lehet a legnagyobbakat röhögni, elég szánalmasak. Ne tartozz közéjük szerintem.
2009. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre háromféle válasz van.

1) Lehet, hogy alkatilag nem vagy "nagyszájú, laza, a társaság lelke". Ez egyébként nem baj.

2) Még csak 15 éves vagy. Valamelyest kialakult személyiségről 20 év körül beszélhetünk. Még sokat változol, kamaszoknál egyébként gyakori a bizonytalanság, félénkség.

3) Néha az önbizalom hiányzik. Ezen sokat változtat valami jelentős sikerélmény. Ilyen következménye lehet annak, ha elkezdesz valamivel foglalkozni (ének, zene, tánc, tanulás, művészet stb.), ami valamilyen sikerélményhez (előadás, verseny, kiállítás, tábor stb.) vezet. Efféle élményeken átesett embereket gyakran mintha kicserélték volna.

2009. okt. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én egy csendes 15 éves visszahúzódó srác vagyok.

Ha engem kérdezel, maradj olyan, amilyen vagy! Nekem a "nagyszájú, laza, a társaság lelke" lányok nem igazán jönnek be. Sőt, én távol akarok tőlük maradni. Nekem is megvan a nyílt oldalam, és csak akkor jön elő, ha valakiben nagyon megbízok. Persze előbb meg kell ismerni :)

Bennem is megvolt, hogy meg akarok változni.. csak rá jöttem, hogy akkor én is olyan lennék, mint a "többiek" egóval tele... Amit pont hogy nem szeretek. Bár az, hogy milyen típusú fiukat szeretsz, arról fogalmam sincs.

Remélem segítettem!


15/F

2009. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

igen,én is arra jöttem rá amire az elöttem szóló F/15

akik a barátaim,akikben megbízom azok elött már nem is vagyok az a csendes típus :P

17/L

Légy olyan amilyen vagy és ne olyan mint mindenki más.

2009. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,h idegenek közt csendes,visszahúzódó, itthon viszont 'felengedek'
2010. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!