Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ellene, hogy ne...

Mit tehetnék ellene, hogy ne piszkáljanak vagy hogy ne legyek zárkózott? és hogy változtassam meg magamat hogy vagány és beszélgetős legyek minden emberrel hogy kedveljenek és szeressenek? :$

Figyelt kérdés

Mindig is csendesebb és kevésbé nyitottabb voltam "némeik embernél"tavaly kezdtem a középiskolát és az új osztályközösség meg minden elég rosz volt mer nem ismertem ugyebár senkit,de most nemtudom mért de szinte az osztály fele kb utál és ez nagyon szarul esik..és nem akarok elmenni a sulibol se átmenni egy másik osztályba se..

És tavaly olyat is csináltak velem ho 10en legalább körbe vettek és faggatóztak ho borotválod lenn meg hogy elvszíteni mikor akarod meg milyen színű lenn neked egyéb hasonló dolgok..

és ez engem nagyon idegesít..és ma is pl kérdezték ho a barátoddal hol csináljátok és hogy mértnem fested a hajad(vörös hajam van és nincs szeplőm) meg hogy elkezdték többen is beszélni ho hát én ienre meg oanra festeném meg hogy hát nekem ilyen volna én biztos befestetném..meg mondtad egy csaj színészt ho rá hasonlítok aztán meg jajj nem is hasonlít rá mer az a csaj sokkal szebb nála..(többen mondták már ho szép a hajam)hogy tudnám őket levakarni magamról vagy mi a teendő ha valaki belém akarna kötni? hogy kerüljem el a égetést amit velem csinálnak??elegem van ho bántanak azért mert én nem beszélek velük mer tudom hogy aljasok mer megismertem őket ho még rajtam kívül másokkal is olyanok..és hogy győzhetem le a zárkózottságot hogy öntsek magamba kellő önbizalmat mer a barátom se örül annak ho hozzájuk állandóan jönnek és én meg kerülöm az embereket annyira félek tőlük már..:S:S:S


2009. okt. 22. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy? Ez fontos.

Ha beléd kötnek ne foglalkozz velük, ne válaszolj vissza, szard le őket. (az is lehet h csak irigyek, de tényleg)

Barátkozz másokkal az osztályból, értelmesebbekkel. Ha félsz barátkozni, nem baj. Először kérdezd meg őket a háziról, beszélhetsz velük a tanárokról, suliról aztán úgyis kialakul!

DE semmiképp se mutasd ki h szarul esik, járj emelt fővel!

:)

2009. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól mondta az előző, egyszerűen ne foglalkozz velük. Ha találsz egy-két normális egyént (akár fiút is, ha a lányok között nincs), beszélgess, ismerkedj velük, aki meg látványosan hülye, azt látványosan nézd levegőnek. Ha hülyeségeket kérdeznek, amire nem akarsz válaszolni, egyszerűen mondd, hogy semmi közük hozzá (pl. hogy borotválod-e), vagy hogy mert neked így tetszik (hajad színe), vagy hogy néztél már tükörbe? ("sokkal szebb nála") és így tovább. Szóval ha bunkóznak, 'finoman' fordítsd vissza rájuk a dolgot, és hagyd ott őket.


A nyitottság miatt meg tényleg ne alakulj, fog az jönni magától. Igazából csak annyit kell megtenned első lépésként, hogy tényleg merj odamenni és beszélgetést kezdeményezni azzal, aki érdekel, akár másik osztályból vagy másik nemből is. A hülyéket meg szó szerint hagyd állva. :)

2009. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már vagány akarsz lenni, az gáz.

Tipikus senki lehetsz, aki nem önmagát akarja adni,hanem az ideált.

2009. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én önmagamat adom mindig is,de nekik ez nem tetszik..és szerintem azért nem senki az az illető Aki változtatni akar magán..anyámék azt mondják legyek vagány..és hogy verekedjek,de mikor basztattak és arra gondoltam vhogy olyan ideg kap el ho gyorsan ver a szivem kicsit és kicsit remegek..és álltalánosba is ez volt de ott mertem verekedni mer tudtam ho milyen ereje van a másiknak..de ezeknél nemtudom mer nagyszájúak az egy dolog de az erejük is vajon akkora?próbáljam ki?
2009. okt. 28. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, de, ha a szüledi azt tanácsolják h verekedj... hát nemistudom.

Amúgy csak mondom ESZEDBE NE JUSSON!

Mást nem tudok mondani, már leírtam h mit tegyél:)

Első voltam

2009. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
te tényleg nagyon sötét vagy.
2009. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt velem is megcsinálták.Erőszakoskodtak,hogy számoljak be a nemi életemről.Mindig megfenyegettek,hogy megvernek ha visszaszólok meg elvárták hogy szépen beszéljek velük de ők velem mint a kutyával.

Keresd azok társaságát akik kedvelnek és melletted vannak.Jobban jársz.Ha nem sikerül osztályon belül akkor osztályon kívül.Akik nem kedvelnek azokkal ne erőltesd a barátságot én is ott szúrtam el.Iskolán kívül gyűjtsél több barátot.

Ha nagyon molesztálnak esetleg meg akarnak verni ne szégyeljél segítséget kérni!!!!!!!!

2011. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz akkor váltsál sulit.
2011. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!