Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dragon...

Mi a véleményetek a Dragon Ball animéről?

Figyelt kérdés
Kiskorom egyik meghatározó élménye volt mikor láttam néhány részt. Majd később megnéztem az összeset, igazán megszerettem. Ti ,hogy vagytok ezzel?
2009. okt. 23. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádtam. Amikor hazaértem suli után, pont akkor kezdődött, szóval első dolgom az volt, h. leülök nézni. :) Nagyon csúnyán fel voltunk háborodva, mikor levették műsorról. Most is nézném, ha tudnám, hogy hol lehet. Nem tudsz véletlenül egy oldalt, ahol online lehet nézni, vagy letöltős is jöhet (torrentezni nem tudok :S)?
2009. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem . Érdekes,én 8-10 évesen is tudtam hogy ez egy mese ,szeirntem ha olyan degenerált egy gyerek hogy egy rajzfilm rossz hatással van rá,akkor annak már ugyis mindegy. Nem volt értelme levenni a műsorrol.
2009. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Youtubon fen van magyarul..:)

Kivéve az első 10-en akárhány részt:

http://www.youtube.com/watch?v=X7aGeOpNAlA

2009. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sz*r, sosem szerettem az efféle "meséket".
2009. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is kis koromban ismertem meg a tévéből, megtetszett de levették... most pedig hogy itt van a net, letöltöttem a sima dragon ball első részétől kezdve a gt 64. részével befejezőleg az összeset, moviekkel együtt. Nekem tini koromnak is meghatározó élménye volt:)

A magyar szinkron nem tetszik, az angol szinkron meg rém pocsék lett, japán a legjobb.

2009. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Eggyet értek, az angolok viccet csinálnak belőle. A magyarok meg nem értnek hozzá, PL: A csillagharcos elnevezést csak egyedül a magyarok használják ( nem tudják kimondani,hogy Saiya-jin?)

A Japánok a legjobbak, mert a szinkronok érzelmet is visznek így élvezhető lesz az alkotás.

2009. okt. 23. 13:20
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
régebben szerettem de már kinőttem belőle
2009. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt régebben a dolgom, hogy hazaértem a suliból és megnéztem... Dragon ball... ze-ze.. győzni fog a jóság:DDDD
2009. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Anno úgy volt, hogy volt ez a mesedélután, azt hiszem 3 rajzfilmmel. :-) Nem ez volt a kedvencem, de igazság szerint bajom se volt vele. Jó volt a maga műfajában. A házit ezek mellett írtam. Én azt sajnálom, hogy ezt a mesedélutánt levették és vagy meg kell várni a hétvégét vagy át kell kapcsolni egy meseadóra, hogy rajzfilmeket nézhessen az ember. Pedig én már 25 leszek, nem vagyok már gyerek, bár igaz, hogy a rajzfilmgyártásban képzelem el a jövőmet. :-)
2009. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kurv@jó
2009. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!